Skocz do zawartości

Samcro

Uczestnik
 • Zawartość

  751
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Samcro

 1. Tutaj link do moich: http://yb-audio.pl/realizacje/evo-2/
 2. Hubert U mnie miałeś scany w Evo. Jaki masz pokój? Powierzchnia? Jak nie za duży ( i masz 2103 - dobrze pamiętam ? ) to może @audiowit coś by miał naprawdę fajnego, bo zastanawia się nad sprzedażą. Sory, Witek Ta yamaha to będzie średnio, takie prawie studyjne one są. Potrzebujesz coś co ma lekko "dopalony" dół . Lekko . Vienna Acoustic - chyba grało jak byłeś u mnie w gabinecie? Lub coś podobnego. SF Venere mogłoby być dobrym (ale nie najlepszym ) rozwiązaniem. I popatrz na YB Audio. Podstawowe z oferty (zephyr 2, i parę innych) powinni mieć do odsłuchu - przynajmniej kiedyś takie zapowiedzi były. To może być dla Ciebie dobre rozwiązanie.
 3. Paweł Ma i miał będzie, bo tak gada i gada, ale Sansui nie sprzeda Tadek - nieprawdaż ?
 4. Trochę nietypowo KTO MA NA SPRZEDAŻ 707 LUB 907 ? Jeżeli tak, prosze o informację na pw.
 5. Paweł AU-07 NIGDY nie polegnie na całej linii. Opisane przez Ciebie różnice są jak najbardziej normalne (moim zdaniem) w porównaniu integra vs końcówka. I są słyszalne także przy wersjach normalnych końcówek. A ty normalnej wersji nie masz
 6. Powiedziałbym, w XR jest bardzo dużo miejsca. Ale dużo trzeba rzeźbić, to prawda. Ale Można i da się to zrobić przyzwoicie. Miałem zrobione w 707XR i 907XR.
 7. Faszi czepiasz się strasznie. Nudzisz się czy co Co ty chcesz podziwiać ?
 8. Cóż. Przyzwoicie zrobiona, ale coś mi w niej nie pasuje. Za dużo "czerpania garściami" z wszystkich wymienionych przez Ciebie wykonawców, Paweł . I to co jest podobne lub inspirowane nie tworzy dla mnie w tym przypadku spójnej całości. Słucham dużo elektroniki, bardzo dużo - a ostatnio chyba tylko , taki czas. MAdis dla mnie jest wtórny, nie podoba mi się, wszystko już gdzieś słyszałem i po prostu nie leży mi. Co więcej, strasznie mnie zmęczyło słuchanie tego, co jest na Tidalu. Tak bywa. I naprawdę musiałem się zmusić, żeby wysłuchać 4 płyt. Mimo, że bardzo lubię takie klimaty, Madis mi ewidentnie nie leży.
 9. @Baron Testowałem z Solid Core listwę Audio Power supply purist - wtedy najwyższą w ofercie i ta przegrała z Xindak XF2000E. Tak, wiem, że Xindak to coś innego, nie tylko "goła" listwa ale....przegrała nie tylko z Xindakiem , ale jako listwa także niekoniecznie mi podeszła.. Tej nowej nie miałem u siebie, ale powinno być lepiej. Miałem też kabel sieciowy No.1 Pro. i ten został, a nawet zmienił AR Power Reference. Warto wypożyczyć, z Mateuszem z Solid Core idzie się dogadać, jak ja testowałem wypożyczał bez pieniędzy ( przynajmniej ja tak miałem ).
 10. Zmuszać nikt nie zmusza, ale piszesz na forum, wiec zainteresowani tematem danego wątku czytają. A ostatnio ciężko się z Tobą zgodzić coraz większej ilości kwestii . Może po prostu warto zastanowić się kilka razy, jak już coś napiszesz, czy coś to wnosi i czy nie powtarzasz się po raz kolejny? Przed tym, jak klikniesz "odpowiedz". I czy Twoja opinia coś wnosi czy tylko zaspokaja potrzebę pisania? Wybacz, b o znamy się itd., ale od jakiegoś czasu przeginasz trochę. I niestety nie bardzo bierzesz do siebie kierowane do Ciebie w miarę grzeczne uwagi i sugestie.
 11. Faszi poza czystą ciekawością do czegoś Ci to jest potrzebne? Słuchasz mocą trafa czy jak? Nie nadążam... ?
 12. Braap zawsze trzeba pokombinować, nie ma tak łatwo. I o to w tej zabawie chodzi. Żeby włączyć i grało to za 1000 z marketu wystarczy.
 13. John Austin ten gość jest 😝 Pogadaj z @Wuwuzela, ma do sprzedania w mega stanie. I z @mario100007 ma, słucha od dawna. Jak dla mnie dźwięk u Mariusza jest jednym z najlepszych , jakie słyszałem.
 14. A_ndy napisałeś ważną rzecz: radio. To fakt, żaden tuner zewnętrzny - nawet TU-9900 ośmielam się powiedzieć - nie grał tak dobrze, jak w G-9700 jako całość. Nie wiem, z czego to może wynikać . No i cały ten cyrk: wielki podświetlony panel itd. itp. …. Inne źródła - fakt, cd odstawało, phono - tutaj było dobrze+, moim zdaniem porównywalnie (ze wskazaniem jednak na G) w stosunku do Alph. U mnie grało to z Infinity KAppa 8 i JBL 4412, jeżeli dobrze pamiętam. Kable to jakaś miedź najczęściej, przyzwoita, ale żadnych wielkich lotów. reszta się zgadza.
 15. A ja mówię o całej serii G. Nie grała ciemno i kropka, niezależnie od tego jakie teorie tutaj przytoczysz.
 16. Nie powiedziałbym żeby seria G grała "ciemno" w potocznym rozumieniu tego słowa. NA 100% G9700 tak nie gra.
 17. @grzewa zacznij od przyzwoitych, niedrogich robionych w Polsce, np. MB Audio. Na początek. Możesz wypożyczyć, posłuchać, kombinować...
 18. Cześć Trochę czasu minęło, gdy nowe się pojawiło - napisałbyś coś więcej o Audio Note i o tym, jak to gra itd.? Nie ukrywam, że Audio Note interesuje mnie od jakiegoś czasu.
×
×
 • Utwórz nowe...