Skocz do zawartości

Samcro

Uczestnik
 • Zawartość

  751
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Samcro

 • Ranga
  Aktywny
 • Urodziny 05.06.1972

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

3 570 wyświetleń profilu
 1. Tutaj link do moich: http://yb-audio.pl/realizacje/evo-2/
 2. Hubert U mnie miałeś scany w Evo. Jaki masz pokój? Powierzchnia? Jak nie za duży ( i masz 2103 - dobrze pamiętam ? ) to może @audiowit coś by miał naprawdę fajnego, bo zastanawia się nad sprzedażą. Sory, Witek Ta yamaha to będzie średnio, takie prawie studyjne one są. Potrzebujesz coś co ma lekko "dopalony" dół . Lekko . Vienna Acoustic - chyba grało jak byłeś u mnie w gabinecie? Lub coś podobnego. SF Venere mogłoby być dobrym (ale nie najlepszym ) rozwiązaniem. I popatrz na YB Audio. Podstawowe z oferty (zephyr 2, i parę innych) powinni mieć do odsłuchu - przynajmniej kiedyś takie zapowiedzi były. To może być dla Ciebie dobre rozwiązanie.
 3. Paweł Ma i miał będzie, bo tak gada i gada, ale Sansui nie sprzeda Tadek - nieprawdaż ?
 4. Trochę nietypowo KTO MA NA SPRZEDAŻ 707 LUB 907 ? Jeżeli tak, prosze o informację na pw.
 5. Paweł AU-07 NIGDY nie polegnie na całej linii. Opisane przez Ciebie różnice są jak najbardziej normalne (moim zdaniem) w porównaniu integra vs końcówka. I są słyszalne także przy wersjach normalnych końcówek. A ty normalnej wersji nie masz
 6. Powiedziałbym, w XR jest bardzo dużo miejsca. Ale dużo trzeba rzeźbić, to prawda. Ale Można i da się to zrobić przyzwoicie. Miałem zrobione w 707XR i 907XR.
 7. @faszi te weź je sobie w końcu wymień ! 😝
 8. Faszi czepiasz się strasznie. Nudzisz się czy co Co ty chcesz podziwiać ?
 9. Cóż. Przyzwoicie zrobiona, ale coś mi w niej nie pasuje. Za dużo "czerpania garściami" z wszystkich wymienionych przez Ciebie wykonawców, Paweł . I to co jest podobne lub inspirowane nie tworzy dla mnie w tym przypadku spójnej całości. Słucham dużo elektroniki, bardzo dużo - a ostatnio chyba tylko , taki czas. MAdis dla mnie jest wtórny, nie podoba mi się, wszystko już gdzieś słyszałem i po prostu nie leży mi. Co więcej, strasznie mnie zmęczyło słuchanie tego, co jest na Tidalu. Tak bywa. I naprawdę musiałem się zmusić, żeby wysłuchać 4 płyt. Mimo, że bardzo lubię takie klimaty, Madis mi ewidentnie nie leży.
 10. @Baron Testowałem z Solid Core listwę Audio Power supply purist - wtedy najwyższą w ofercie i ta przegrała z Xindak XF2000E. Tak, wiem, że Xindak to coś innego, nie tylko "goła" listwa ale....przegrała nie tylko z Xindakiem , ale jako listwa także niekoniecznie mi podeszła.. Tej nowej nie miałem u siebie, ale powinno być lepiej. Miałem też kabel sieciowy No.1 Pro. i ten został, a nawet zmienił AR Power Reference. Warto wypożyczyć, z Mateuszem z Solid Core idzie się dogadać, jak ja testowałem wypożyczał bez pieniędzy ( przynajmniej ja tak miałem ).
×
×
 • Utwórz nowe...