Skocz do zawartości

Bloodas

Uczestnik
 • Zawartość

  62
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Poznań

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nie w tym rzecz. Mam w ustawieniach PS4 optyk, ale chodzi czy ogólnie przez optyk przechodzi najlepszy możliwy dźwięk?
 2. U mnie dalej nie działa. Łączę się przez WPS, przez manualne ustawienia - nic nie łapie. Tragedyja. - Czy dźwięk idący przez kabel optyczny jest najlepszym rozwiązaniem pod względem jakości? - Czy niedokładnie podłączone kable do kolumn mogą się przyczyniać do gorszej jakości dźwięku, czy równa się to tylko zacinaniu/brakiem dźwięku? Ależ ten sprzęt to potwór. Strach przekraczać głośności 50-60, tak nawala. A nawet jak dokręcę, to dźwięk jest krystalicznie czysty. Poezyja.
 3. Ain't it the truth. Telefon łączy się z routerem. Po prostu robię to najpierw automatycznym sposobem, w sensie klikam szukanie sieci na wzmacniaczu, a na routerze klikam WPS i nie łapie. Staram się potem manualnie, ale też coś nie wychodzi. Może źle paruję ten router ze wzmacniaczem, ale jakoś kiedyś z PS4 i telefonem mi się udało.
 4. Tak...! O 17 do mych drzwi zapukały kolumny. Mamy dokładnie 21:45, a mi właśnie po raz pierwszy udało się puścić muzykę. Przez bluetooth. Bo: Aplikacja musicast ma problemy. Wzmacniacz nie chce się połączyć z routerem, odmawiając każdego sposobu. Wzmacniacz nie chce się połączyć z hot spotem mojego telefonu. Czemu? Bo tak. Wkurzony więc poleciałem w to zimnisko do Euro po kabel optyczny, to odpalę spotify na ps4, skoro przez BT jakość jest gorsza. W Euro mają po 70 zł. Ała. Idę więc w mrozie do Media Markt. Olaboga, jest za 20 zł. No to czekam na autobus do domu 30 minut w totalnej lodówce, no bo czemu nie, to w końcu Poznań. Wracam, myśląc już o drinku i słuchaniu Depeche Mode. Podłączam kabel optyczny. Nie reaguje. Dźwięk wciąż leci z TV. Nalewam sobie drinka, mając lekką ochotę zrobić akuku sprzętowi na który czekałem cały rok. Aż płakać się chce. Nie wiem nawet czy dobrze połączyłem te kable do kolumn, w sensie działają przez BT, ale mam schizę, że jakoś niedokładnie i wpływa to na dźwięk. Choć nie wiem czemu, bo nawet przez BT brzmią ślicznie.
 5. Dzięki. Pogrożę sprzedawcy, że jak wciśnie mi kit, to poślę na niego Endera. Tak, TEGO Endera ^^ Ale to sklep z kablami, więc raczej nie powinno być miernoty. Ok, bez CCA i CCA OFC. Link też fajny. Fajne z was chłopaki tutaj.
 6. No dobra, to mam drugie pytanie, może głupie, ale czym się różni wejście coaxial od optycznego?
 7. Super, dzięki. Powtórzę sprzedawcy dokładnie to co napisałeś
 8. Długo mi to zajęło, ale jednak. Yamaha RN 402 i Pylonki 25 Perły jadą do mnie... ... Bez kabli. Jako że jestem lekko wypłukany, szukam jakichś tanich kabli, które zrobią ok robotę. Druga sprawa - czy to prawda, że dźwięk będzie gorszy, jeśli połączę się przez BT komórką na spotify?
 9. Widzę jakieś stare używki za 150 zł, a potem nówki za 1500 zł. I zastanawiam się - co tutaj jest innego? To i to ma odtwarzać płyty CD. Czy ktoś może mi wytłumaczyć, o co chodzi?
 10. Byłem i umówiłem się na wysłuchanie Pylonków i Indiana Nota 550X przy Yamahy 402. Wstępnie pod względem wizualnym Pylonki są piękne
 11. Planowałem odwiedzić ten na Głogowskiej, ale i ten obczaję.
 12. No 20 cm na jedną kolumnę. W żadną wnękę, ale obok jest komoda i boję się, że z telewizorem będzie tyci za ciasno wizualnie. Dla przykłady Indiana Note jest 17 i wyglądałoby już to tyci lepiej. Dziś była wichura w poznaniu, więc wybiorę się jednak jutro.
 13. Bożee jaki mętlik. Stwierdziłem że idę jutro do saloniku audio w Poznaniu z nadzieją, że natknę się na Pylonki i je odsłucham. Ale teraz widzę, że są szerokie i mogą mi nie wejść w pokoju. Ja pierdzielę. Teraz widzę, że dużo się tu poleca amplitunerów do stereo, zamiast czystego wzmaka. Rozumiem że czysty wzmak nie ma w sobie na przykład spotify? Ale mógłbym go połączyć z konsolą i na konsoli włączyć spotify? Tuner FM mnie nie obchodzi. Liczy się najbardziej jakość dźwięku, no ale fajnie byłoby czasem włączyć spotifaja bez konieczności odpalania głośnej konsoli... Jak duża jest różnica w dźwięku pomiędzy czystym rasowo wzmakiem, a tymi popularnymi multimedialnymi wzmakami, które widzę w sklepie nie dla idiotów, biorąc pod uwagę że oba sprzęty kosztują podobnie? O jeny, głowa boli. Coraz bardziej irytujące jest to czytanie forów w poszukiwaniu wiedzy. Chyba wolę być głupim.
×
×
 • Utwórz nowe...