Jakub96

Uczestnik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Jakub96

 • Ranga
  Debiutant
 1. Witam.Przymierzam się do zakupu słuchawek dokanałowych,dobrze by było aby miały niezbyt wielką oporność gdyż mająbyć one przeznaczone do telefonu Samsung Galaxy s6 edge.Zależy mi na czystej wyraźnej średnicy wyraźnych wysokich tonach i głębokich niskich tonach,wysokim poziomie detali. Proszę o konkretne propozycje mogą być nowe i używane.Pozdrawiam i z góry dziękuję.
 2. q Dziękuje ci serdecznie za odpowiedź grać ma z kolumnami roth Oli 20.Pozdrawiam
 3. Witam wszystkich forumowiczów.Zastanawiam się nad zakupem wzmacniacza Dual CV 80 w związku z tym chciałbym poznać opinię kogoś kto miał już do czynienia z tym sprzętem czy warto? Wzmacniacz ma służyć do słuchania muzyki w stylu celine dion itp wieczorami wiem że nie jest to wzmacniacz dyskotekowy człowiek który go sprzedaje mieszka daleko ode mnie i nie mam możliwości go przesłuchać,sprzedawca twierdzi że wzmacniacz cechuje się dużą szczegółowością,bassem,czystością,detalami,sceną czy rzeczywiście tak jest?
 4. Myślałem nad Marantzem PM 35 dzięki za wszelkie rady,postaram się to poprawić,jeśli ktoś może niech poda mi jakieś konkretne modele wzmaków ale nie koniecznie myślałem nad amplitunerem denon avr1708 nie jestem audiofilem ale cenie sobie dobre brzmienie
 5. kolumny są 3 metry od siebie na ścianie,akustyka pokoju powinna być wporządku głośniki skierowane centralnie do źródła odsłuchu,jako odtwarzacz używam samsunga galaxy s6 i aplikacji tidal.Przepraszam za błędy i dziękuje za odpowiedzi.Myślałem nad Marantzem ale jaki konkretny model polecacie?
 6. Witam wszystkich forumowiczów.Jak w temacie,poszukuję wzmacniacza stereo do kwoty 450 zł miałby on współpracować z kolumnami Roth Oli 20.Myślałem nad Cambridge Audio Topaz Am1,Technics SU A700,Nad 320,Sony TA519R.Co o nich sądzicie? Czekam również na wasze propozycje,dodam iż słucham głównie popu,rapu,dance zależy mi na wyraźnych średnich tonach nie przesadnych wysokich i głębokim lecz dobrze kontrolowanym miękkim bassie.Dziękuje i Pozdrawiam