gosc_niedzielny_

Uczestnik
 • Zawartość

  40
 • Dołączył

 • Ostatnio

O gosc_niedzielny_

 • Ranga
  Debiutant
 • Urodziny 18.06.1972
 1. Magnat Quantum 757 nowe: http://s4home.pl/produkt/magnat-quantum-757/ używane: http://allegro.pl/kolumny-magnat-quantum-757-para-okazja-i6879531685.html Sam takie kupiłem u tego sprzedawcy jak nowe na gwarancji. Jestem z nich bardzo zadowolony. Heco Aleva GT 1002 nowe: http://s4home.pl/produkt/heco-aleva-gt-1002/ używane: http://allegro.pl/kolumny-podlogowe-heco-aleva-gt-1002-i6883836267.html
 2. Czyli jeżeli kupię wzmacniacz z DAC i z wejściem USB a nie chcę odtwarzać muzyki z PC-ta to czy jest możliwość zakupu porządnego odtwarzacza plików (tańszego bez DAC)? Czy wówczas klasa odtwarzacza nie ma znaczenia i wystarczy kupić jakikolwiek odtwarzacz multimedialny np. Ferguson FBOX3 TV Smart i dodatkowo odtwarzać z plików filmy? Czy jeżeli nie chcę odtwarzać muzyki z PC-ta to zakup wzmacniacza z DAC jest bez sensu i lepiej za te same pieniądze kupić lepszy wzmacniacz bez DAC i porządny odtwarzacz plików z DAC? Chodzi o tablet, nie o wzmacniacz. Chyba że ta aplikacja Foobar sprawia że dźwięk w tablecie idzie na USB a nie na gniazdo słuchawkowe?
 3. Zwykły kabel USB (ponoć lepiej jednak nie noname) i do tego np. Foobar na tablecie. Nie sprawdzałem, ale powinno działać. Sygnał na pewno pójdzie przez USB a nie na gniazdo słuchawkowe?
 4. Na razie nie kupuję, zbieram informację- kupować będę najwcześniej za 3 miesiące a najprawdopodobniej dopiero na mikołaja. Najprawdopodobniej będzie to sprzęt używany, ale nie wykluczam nowego w zależności od wysokości "promocji" od zaprzyjaźnionych sklepów dla użytkowników forum. Faktycznie to gniazdo serwisowe. W takim razie zmieniam wzmaka w nawiasie: A czy do wzmacniacza z wbudowanym DAC (np. Rotel A12) można jako źródło użyć póki co tablet z androidem? Jak to podłączyć po USB? Zwykłym kablem USB czy jakimś USB audio? Jaką aplikację (najlepszą darmową) trzeba by zainstalować na tablecie?
 5. USB znajduje się pod gniazdem antenowym BT nad wejściem optycznym.
 6. A czy do wzmacniacza z wbudowanym DAC (np. NAD C368) można jako źródło użyć póki co tablet z androidem? Jak to podłączyć po USB? Zwykłym kablem USB czy jakimś USB audio? Jaką aplikację (najlepszą darmową) trzeba by zainstalować na tablecie?
 7. NAD C368 z modułem MDC BluOS umożliwia słuchanie flaków z pamięci przenośnej USB. Tyle tylko że za moduł trzeba dopłacić 1999.
 8. Ja do tej listy dodałbym jeszcze z podobnego zakresu cenowego wzmacniacze Rega Elex-R, Creek Audio Evolution 50A, Denon PMA-1520AE oraz Atoll IN80.
 9. Rotel A12 wyposażony jest w całkiem porządny przetwornik c/a. Wzmacniacz dostał wyróżnienie Wybór Redakcji Audio Video. http://www.avtest.pl/archiwum/technics/item/641-rotel-a12?showall=1
 10. Witam, Natknąłem się w sieci na nowy amplituner ONKYO TX-8270. Jestem ciekawy jak się ma on do bardzo dobrze recenzowanych ONKYO TX-8150 i YAMAHA R-N602. Nowy amplituner kosztuje 2999 a więc jest trochę droższy zarówno od TX-8150 jak i R-N602. http://www.onkyo.pl/pl/Produkty/Hi-Fi/Ampl...y_Hi-Fi/TX-8270