Skocz do zawartości

Mateo89

Uczestnik
 • Zawartość

  280
 • Dołączył

 • Ostatnio

1 obserwujący

O Mateo89

 • Ranga
  Sympatyk

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Świebodzin
 1. Advance Acoustic X-i105 jakie ma brzmienie ?

  @mkk dla mnie dac jest ważny ale na pierwszy plan idzie dźwięk i jeśli nie będzie taki jak oczekuje to powiem mu pa pa proste. Nie popełnienia już tego błędy jak wcześniej gdy kupiłem rn803d i teraz żałuję.
 2. Advance Acoustic X-i105 jakie ma brzmienie ?

  Mi zależy na wbudowanym USB typu A w wzmacniacz i konkurencja tego nie ma jedynie można kupić kartę rozszerzeń ale potrafi tez kosztować swoje wiec x105 to bardzo dobra opcja jesli będzie dobry brzmieniowo.
 3. Advance Acoustic X-i105 jakie ma brzmienie ?

  @5k7 interesuje mnie tylko jak będzie grał advance acoustic x-i105 z monitor audio silver 8 i na chwilę obecną tylko ten wzmacniacz biorę pod uwagę bo posada to na czym mi zależy czyli USB
 4. Advance Acoustic X-i105 jakie ma brzmienie ?

  @5k7 to daj znać jak to gra bo ja dopiero za dwa tygodnie umówiony jestem i z miłą chęcią twojej opinie posłucham. A z czym będziesz porownywal?
 5. Advance Acoustic X-i105 jakie ma brzmienie ?

  @MobyDick tu masz absolutna racje dlatego wypożyczę go ze sklepu i sprawdzę z moimi kolumnami MA Silver 10 bo tak jak pisałem RN803D gra pięknie w górze i średnicy, ale na dole jest klapa totalna dla mnie ,co dla innych może być świetnym brzmieniem.
 6. Advance Acoustic X-i105 jakie ma brzmienie ?

  To co zrobię to moja indywidualna sprawa czy będę czytał opinie i co zrobię dalej. Moje pytanie tyczy się czego innego a nie tego co zrobię więc mi nie wytykaj tomaz75. Wypożycze i będę miał z głowy tyle w temacie
 7. Advance Acoustic X-i105 jakie ma brzmienie ?

  Pytam o brzmienie tego pieca nie o to jakie wnioski wyciągnąłem. Czy gra ciepłej czy nie tylko tyle chciałem wiedzieć . Wiem o co Wam chodzi ale pytam osoby posiadające ten wzmak jak to gra .
 8. Witam posiada ktoś ten wzmacniacz ? Jak on gra ? ciepło, twardo i sucho czy jaki nadaje dźwięk ? Zależy mi by grał cieplej od Yamahy RN803D która mi nie pasuje bo gra pięknie w średnicy i górze ale za twardo w basie nie czuć tej głębi basu .Podoba mi się bo ma wszystko czego potrzebuje z wejść i wyjść .Pytam bo mogę go kupić za bardzo dobre pieniądze, a nie chce utopić kasy a nie mam czasu na wypożyczanie nowego ze sklepu .W środku wygląda solidnie na moje oko . W sieci o nim cisza wiec może Wy pomożecie.
 9. Ja podłączyłem 803d z monitor audio silver 10 powiem tak dźwięk bardzo ładny ale bass jest twardy bardzo punktowy w moim odczuciu brakuje głębi ciepła jeśli tak to fachowo się nazywa. Nie rób błędu tego co ja przed zakupem tylko wypozycz kolumny do domu i elektronikę bo inaczej utopisz kasę
 10. Jaki polecacie Soundbar do 1500 - 2000 zł ?

  @rms.pl i tylko w sumie do tego ?
 11. Jaki polecacie Soundbar do 1500 - 2000 zł ?

  @rms.pl a możesz mi sprostować do czego w takim urządzeniu przydaje się Wi-Fi ? Bo jedne modele mają inne nie, ale każde posiada bluetooth przez który mogę się łączyć np: z telefonem i puszczać z niego muzykę wiec do czego jest Wi-FI ?
 12. Jaki polecacie Soundbar do 1500 - 2000 zł ?

  @rms.pl a opłaca się dołożyć do modelu wyżej JBL sb 450 czy raczej nie warto bo dość sporo.
 13. Jaki polecacie Soundbar do 1500 - 2000 zł ?

  @rms.pl pisałem wcześniej o tym JBL że właśnie na niego zwróciłem uwagę. Czy w twoim odczuciu gra to dość głośno i basu nie brakuje?
 14. Jaki polecacie Soundbar do 1500 - 2000 zł ?

  No w sumie racja kolego ważny aspekt zaznaczyłes. Będę też patrzył na pobór prądu ale czy każdy podaję pobór mocy przy obciążeniu czy tylko przy uruchomieniu?
 15. Jaki polecacie Soundbar do 1500 - 2000 zł ?

  Ok rozumiem że nie nie będzie tyle mocy liczyłem się z tym wiec ile mogę uzyskać z tego? Bardziej chodziło mi o to by dość mocno to grało a napisana moc przeze mnie została wzięta z internetu bo niektóre mają podaną taka moc chodź nie wiem czy jest nominalna
×