Skocz do zawartości

eltelcontrol

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

O eltelcontrol

 • Ranga
  Debiutant
 1. W takim razie muszę sprawdzać każdy centrymetr. Ile powinny być głośniki od mebli? Robi się ciasno niestety. Wychodzi mi na to że do frontów potrzebne by mi byly w odcinki po 3metry przewodu, do centralnego 1metr, do suba 10m i do tylnych po 13metrów. Chyba bym pozostał przy tych debutach, ze wzgledu na potrzeby kina - raczej 80%, a jednoczesnie muzyka 20%. Mozna prosic o oferte na cały komplet ? Zakup uzalezniam od tego jaki mi wyjdzie vat do zaplaty...jak dam radę to planuje zakup jeszcze w tym roku...a najpozniej w styczniu.
 2. Oto obecny rozład glosników : odległość pomiedzy nimi to 3.7metra a odleglosc z sofy do każdego z nich to 2.5m. Zastanawiam się nad tymi Debut F6....czy do tych kolumn byłby od razu polecany tez jakiś SUB i centralny głośnik? Czy w takim pomieszczeniu powinny wystarczyć tylko takie dwie kolumny?
 3. Witam, takie podstawowe pytanie....czy pomiędzy obecnym Onkyo 606 + Jamo606 a docelowym Onkyo810 + RP260F będzie mocno zauważalna różnica w dźwięku ? Przy Klipschach RP-260F pisałeś: "jedynie trzeba liczyć się z pewnymi kompromisami przy odsłuchu spokojniejszych gatunków" --> jest coś alternatywnego przy czym spokojniejsze gatunki będą również brzmieć dobrze? Sprzęt obecnie wybierany ma być już na kilka dobrych lat więc może lepiej coś dołożyć i mieć spokojne sumienie.
 4. Obecnie posiadam taki zestaw: TX-SR606 + JAMO 606 (2 przednie, 2 tylne + centralny) Pokój 3,6m x 5,0m = 18m2 (na tym dłuższym boku ustawiony TV i kolumny) W związku z planami zakupu telewizora 4K - obecny faworyt to LG 55BJ6.... ale przeczekam parę miesięcy aż swój OLED 55" wypuści na rynek Panasonic (powinno to nastąpić w pierwszym kwartale 2017r) będę zmuszony wymienić sprzęt Audio z którego jestem średnio zadowolony..... Moje obecne typy to Onkyo TX-RZ 800 lub nowszy 810, ale przyglądam się także 900tce. Biorę pod uwagę funkcje sieciowe, aby łatwo było odtwarzać treści bezpośrednio puszczane z Iphone'a (np. Tidal) + wygodne sterowanie. A jakie kolumny to nie wiem.....Klipsch Reference 260 Premium lub Pylon Diamond 25 (28). Priorytety: Film (70%), Muzyka(30%), Rodzaj muzyki: Pop, rock, Jazz Co Wy byście polecali i na co zwrócić uwagę ? Dziękuję za wszelkie sugestie.
×
×
 • Utwórz nowe...