Skocz do zawartości

Suchy_PL_

Uczestnik
 • Zawartość

  24
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Suchy_PL_

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Lębork
 1. kolumny Monitor Audio Silver 8i

  OK dziękuję za odpowiedzi udzielającym się w temacie, szkoda tylko, że nie uzyskałem odpowiedzi na parę nurtujących mnie pytań np odnośnie brzmienia Klipsch f2 i rf52 ale nie dziwię się- takich jak ja jest mnóstwo. No nic muszę sam jakoś to wykombinować i się przekonać. Wrażenia opiszę w tym wątku. Pozdrawiam.
 2. kolumny Monitor Audio Silver 8i

  Rozumiem... Tagi 606 co sprzedałem też niby miały mieć niezły bass ale z tym onkyo 656 i w tym pomieszczeniu wcale taki dobry nie był... Nieco poprawiło się z górą i dołem w bi amp lecz to nie było to granie jakie chciałem ponijając bass to góra była jakby ktoś kocem je nakrył. Włożyłem tuby tonsila i przy cichym słuchaniu to było to... Słyszałem mnóstwo detali jakich brak było na kopułkach lecz przy głośniejszym słuchaniu męczyły. A jak z różnicami brzmieniowymi f2 a rf52 u klipscha? Bo f2 są używki mieszczące się w budżecie. Zastanawiam się czy nie kupić nowych Melodika bl30 i w razie w dokonać zwrotu.
 3. kolumny Monitor Audio Silver 8i

  Na ten moment 13m2 pozniej wiekszy salon ok 30m2
 4. kolumny Monitor Audio Silver 8i

  No i lipa bo daleko a kobieta nie chce wystawić na allegro a przez olx za taka kwote nie będę ryzykował.... Z ceny zejść nie chce... Szukam dalej. Jaka różnica jest w dźwięku między Klipsch f2 a rf52?
 5. kolumny Monitor Audio Silver 8i

  Raczej je właśnie zakupię...
 6. kolumny Monitor Audio Silver 8i

  No niestety przeszły koło nosa..., czyli MA silver 5i głowy sobie nie zawracać? Niestety wszędzie mam ponad 300km w 1 strone i nie ma jak odsłuchać a to najlepsza opcja.
 7. kolumny Monitor Audio Silver 8i

  Mowa o tej starej serii MA silver czy nowych mr4? A jak te melodika bl30? w testach wypadły lepiej niż mr4... Co z używek w takim razie do 1400zł jeśli te nowe mr4 i bl30 odpadają? Są w zasięgu jeszcze klipsch rf52 i f2 ale tu boję się o zbyt ostr wysokie tony a posłuchać nie mam gdzie niestety.
 8. kolumny Monitor Audio Silver 8i

  Chciałbym aby góra mnie nie raziła po uszach lecz aby wszystko się zgadzało w niej... przyjemnym basem ale też z dobrą średnicą.... Słucham muzyki różnej... Totalnie wszystkiego co wpadnie w ucho ale też aby nadawało się przede wszystkim do kina.
 9. kolumny Monitor Audio Silver 8i

  Dostałem informację, że już sprzedane... Aktualnie 1100zl ta sama seria ale 5i lub zostaje mi coś innego do 1400zł... Tylko co z ładną średnicą i przyjemnym basem ale z górą niezbyt ostrą i męczącą? Polecane są Klipsch f2 ale niby ostra góra, z kolei nowe Melodiki bl30 czy MA mr4 to chyba już inna półka jak MA ze starej serii 8i/5i?
 10. kolumny Monitor Audio Silver 8i

  Witam, planuję zakup kolumn używanych jak w tytule. Jest to starsza seria MA i niewiele o niej jest w internecie. Czy ktoś z szanownych forumowiczów może coś powiedzieć na ich temat? Cena za jaką chcą sprzedać te kolumny to 1260zł....użytek do kina 60% i muzyki pod Onkyo 656
 11. Polk Audio czy Heco Victa

  W Tagach góra według mnie jest kiepska a basu praktycznie zero. Zwrotnice ma straszne bo połowa przetworników lata bezpośrednio... Jak sprawdzają się te Victa? A te monitory Elan?
 12. Polk Audio czy Heco Victa

  Hej, posiadam Onkyo 656 i sprzedałem swoje Tagi 606v3 po tym jak wyminiłem okazyjnie centralny na Heco Metas Center... Dla mnie przepaść jakości brzmienia.... Teraz mam dylemat bo chce kupić coś używanego i zastanawiałem się nad Polk Audio T50 mogę nabyć nowe poniżej 1tyś lub używki Heco Victa lub Metas ale te drugi ciężko dostać wvtej cenie a ostatnie 500 Metasy za 1200 sprzedano mi pod nosem mam możliwość kupić Heco Elan 300 za tysiąc ale czy te monitory starczą? .... Co polecacie? Aktualnie pokój 12m2.
 13. Tonsil Blues 150 do KD

  Już nie ważne , zakupiłem taga 606 ponieważ budżet tylko na to pozwolił oczywiście do Onkyo 656
 14. Tonsil Blues 150 do KD

  Hej j.w. posiadam te kolumny w stanie BDB z wieżą "DORA" po mału szukam czegoś do onkyo 656 ale ,że budżet nie pozwala na coś sensownego zastanawiam się nad kupieniem sprzętu " po trochu" lub na dłuższe raty i ciekawi mnie czy przez jakiśczas te kolumny sprawdzą się w muzyce i np KD jakbym miał dokupione tyły i centralny ?
 15. Hej jak w tytule.....jak Wilson Cinematics 5.0 gra na tle qq6500 ?
×