Skocz do zawartości

BoskiAlwaro

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O BoskiAlwaro

 • Ranga
  Debiutant
 1. BoskiAlwaro

  Jaki wzmacniacz?

  Zdecydowałem się na Pioneer'a SX-20 DAB. Dzięki Jacek! Reszcie zawodników też stawiam zimne piwko. Sam siedzę trochę w temacie dokanałówek i założę się, że każda zaproponowana tutaj opcja była warta uwagi. Tym razem wybieram jednak drogę na skróty - przynajmniej do momentu w którym będę mógł pozwolić sobie na zestaw za 5,000-10,000zł //TEMAT DO ZAMKNIĘCIA //NO TO JESZCZE CHWILĘ POCZEKAMY !!!
 2. BoskiAlwaro

  Jaki wzmacniacz?

  Stoję raczej po jasnej stronie mocy - o ile przy takim budżecie można w ogóle wziąć preferencje pod uwagę. To o czym napisał Jacek jest dokładnie tym czego potrzebowałem. 'Jak Cię mogę', dopóki nie uzbieram na porządny zestaw. Moja 15 letnia wieża Soniaka swoje wygrała. Nawet te biedne H/K dadzą radę I tak na koniec.. Po ile mogą chodzić te kolumny? A teraz dołóżmy do tej kwoty mój 1000 i pomyślmy co za to mogę kupić. Poczytam o zestawach w pracy.
 3. BoskiAlwaro

  Jaki wzmacniacz?

  Zacznijmy od początku! Potrzebuję wzmacniacza. Słucham radia. Czasem wleci jakiś film. Źródłem dla wzmacniacza będzie TV dopóki nie dorobię się tunera z dab+. Dostałem głośniki od zestawu HK MAS 102 i to one muszą być bazą dla sprzętu. 1) Ile pieniędzy możemy przeznaczyć na sprzęt? Do 1000zł. Im taniej tym lepiej. Nie stać mnie obecnie na wydatki rzędu 3000. 2) Czy sprzęt ma być nowy, czy używany. Najlepiej nowy. 3) Czy chcemy sprzęt stereo, kino domowe czy sprzęt analogowy (gramofony, lampy) Stereo 4) Jaki jest sprzęt towarzyszący brak 5) Jaka jest powierzchnia pokoju? 18m2 6) Jakiej muzyki słuchamy Wszystkiego po trochu. 7) Czy to ma być jednorazowy zakup na kilka lat, czy też będziemy stopniowo rozbudowywali zestaw? Na 2-3 lata na pewno. Nie od razu Rzym zbudowano 8 ) Jakich funkcji oczekujemy od sprzętu, pod co będzie podłączony Korektor i pilot. Sprzęt podłączany będzie pod TV dopóki nie kupię tunera. TV przez HDMI do kumputera. 9) Dźwięk jaki lubię: Nie jestem fanem przytłaczającego basu - delikatny w zupełności mi wystarczy. Mam armaturowe słuchawki i takie brzmienie odpowiada mi najbardziej. Przewaga środka i góry. Głośniki znajdują się 3m od słuchającego.
 4. BoskiAlwaro

  Jaki wzmacniacz?

  Hej, Jaki zaproponowalibyście wzmacniacz pod kolumny z zestawu Harman Kardon MAS 102? - najtańszy - sensowny Zródło: TV (PANASONIC TX-50DS630E) // HDMI & PC Tuner FM planuję nabyć w przyszłości.
 5. BoskiAlwaro

  Kupię amplituner + blu-ray

  Hej, TV: Panasonic 50DS630E Głośniki: 2x 62W z zestawu HARMAN KARDON MAS 111 Poszukiwany zestaw pod głośniki: amplituner + blu-ray. Będę wdzięczny za info!
 6. Hej, TV: Panasonic 50DS630E Głośniki: 2x 62W z zestawu HARMAN KARDON MAS 111 Poszukiwany zestaw pod głośniki: amplituner + blu-ray. Będę wdzięczny za opinie!
×