Skocz do zawartości

kazkas55

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

O kazkas55

 • Ranga
  Debiutant
 1. Kino domowe do 2500 zł

  Muszę znaleźć coś za ok. 1000. Nie wierzę, że nie ma nowych głośników w takiej cenie. Pytam, bo ceny podanych wcześniej diametralnie różnią się od siebie. Potrzebuje po prostu jakiś dobrych przykładów za 1000 zł.
 2. Kino domowe do 2500 zł

  Nie jestem zaznajomiony w tym temacie więc pytam jeszcze. Te kolumny są już trochę zbyt drogie. Jeśli wezmę wcześniej podany ampli Pioneer 531 (ok.1200 zł) ir jakiś Blu Ray za powiedzmy 400 zł to kolumny musiałyby być ok. 1000 zł. Jeśli można by było to chciałbym zapytać o najlepsze lub najbardziej pasujące kolumny do zestawu.
 3. Kino domowe do 2500 zł

  To jakie konkretne kolumny do Pioneera? Gdybym kupował aplituner 531 i tańszy Blu-Ray to mógłbym pozwolić na lepsze kolumny niż te Magnaty.
 4. Kino domowe do 2500 zł

  Myślę o niedrogim zestawie aby spełnieł te wymagania, w sklepach sprzedają podobne np. Yamaha BD- S477B i HTR- 2067B i chciałem po prostu znaleźć coś dobrego, podobnego, w takiej cenie.
 5. Kino domowe do 2500 zł

  Moim zdaniem to nie są zbyt wygórowane wymagania. Solidny sprzęt nie miałem na myśli drogich zestawów, a najlepszy sprzęt za taką cenę. To będzie pierwszy mój taki zestaw i nie oczekuje aby był z najwyższej półki. Myślałem, że można byłoby coś takiego znaleźć.
 6. Kino domowe do 2500 zł

  Witam. Szukam jakiegoś porządnego kina domowego aby były głośniki i Blu Ray dołączane do telewizora i aby był też amplituner (radio i odtwarzacz CD) i również działałby na tych głośnikach. Głośniki najlepiej standardowe, nie długie i wysokie, a tradycyjne, lecz nie za małe. Amplituner powinien zawierać radio, odtwarzacz CD, USB, zapewniać porządny dźwięk, bajery ja Wi-Fi i Bluetooth również porządane. Co do Blu-Raya dobre byłoby 3D, skalowanie na 3D, poprawa jakości z DVD na Blu Ray i takie tam. Nie znam się na tym, wypisałem takie moje wymagania, bo chciałbym dobrego, solidnego sprzętu. Preferuje firmy Pioneer, Sony, ewentualnie Denon czy Yamaha. Dziękuję za odpowiedzi.
×