Skocz do zawartości

Fuuuku

Uczestnik
 • Zawartość

  17
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Fuuuku

 • Ranga
  Debiutant
 1. Zestaw Stereo - pomoc w skompletowaniu

  Ok, jeszcze raz dzięki Temat uważam za zamknięty.
 2. Zestaw Stereo - pomoc w skompletowaniu

  Witam po przerwie Po ponownych odsłuchach zdecydowałem się na zakup wspomnianego wyżej zestawu Yamaha RN602 +Heco Victa Prime 502. Z brzmienia zestawu i funkcjonalności amplitunera jestem bardzo zadowolony, w moim pokoju również gra to fajnie i mam nadzieję, że długo posłuży. W tym miejscu chciałbym Wam podziękować za całą udzieloną pomoc. Lecz mam jeszcze jedno pytanie - jakiej grubości kable polecacie do tych kolumn? Czytałem, że do kolumn o mocy powyżej 120W powinno się stosować przy długości powyżej 2m kable o grubości 4-6mm2 (Heco mają 265W muzycznej i 145W RMS.
 3. Zestaw Stereo - pomoc w skompletowaniu

  No dobra to proszę o wiadomość na priv jak wygląda to podesłanie przez was sprzętu, czy podpisujemy coś itd.
 4. Zestaw Stereo - pomoc w skompletowaniu

  Budżet mogę naciągnąć do około 3500 zł więc starczy na ewentualne połączenie R-N602 + Heco Victa Prime 502, które wczoraj przesłuchałem po znajomości w jednym z saturnów. Brzmienie mi pasowało, dźwięk był fajny, bas satysfakcjonujący i nie przesłaniający reszty. koledzy z S4Home wspomnieli, że byłaby to całkiem w porządku konfiguracja. Odtwarzacz CD podepnę początkowo obecny, który mam w domu, a jest nieużywany, a w przyszłości pomyśle nad kupnem czegoś lepszego, na razie mogę się z tym wstrzymać. Dużo muzyki mam też na Spotify i pościągane we FLAC'u więc do słuchania wykorzystałbym możliwości sieciowe Yamahy.
 5. Zestaw Stereo - pomoc w skompletowaniu

  Przejrzałem oferte S4Home i zostając już przy sieciowych to R-N602 byłby ok?
 6. Zestaw Stereo - pomoc w skompletowaniu

  A powiedzcie mi, czy Yamaha R-S700 jest godna uwagi? Bądź Yamaha MusicCast R-N402D ? Jeśli R-S700 jest spoko to mógłbym zrezygnować z funkcji sieciowych. Bo niestety nie wiem czemu R-N500 nie jest już dostępny w Euro, a kupowałbym raczej tam w systemie ratalnym, no i do tego sklepu mam najbliżej.
 7. Zestaw Stereo - pomoc w skompletowaniu

  Jak będę kupował w najbliższym czasie to może się odezwę Pasuje mi, że ten zestaw rn500+ Heco 502 jest dostępny w Euro RTV. Używek RN500 nie szukałem.
 8. Zestaw Stereo - pomoc w skompletowaniu

  Czyli na przykład zestaw Yamaha RN500 + Heco Victa Prime 502 byłby ok? No i do tego tak jak Jacek wspominał jakiś niedrogi odtwarzacz CD.
 9. Zestaw Stereo - pomoc w skompletowaniu

  https://www.olx.pl/oferta/kolumny-frontowe-...html#46e422e59f Co sądzicie na temat tych kolumn?
 10. Zestaw Stereo - pomoc w skompletowaniu

  Dzięki za pomoc
 11. Zestaw Stereo - pomoc w skompletowaniu

  Więc tak, muzyka byłaby puszczana głównie z płyt CD więc do zestawu przydałby się też jakiś odtwarzacz. Czasami byłby to telefon przez AUX, rzadziej pen-drive czy dysk więc brak wejścia USB przeżyje Jak już wyżej wspominałem słucham głównie rocka i metalu. Pokój wygląda tak jak na załączonym rysunku, dach jest skośny.
 12. Zestaw Stereo - pomoc w skompletowaniu

  Pokój 18m2
 13. Zestaw Stereo - pomoc w skompletowaniu

  https://www.youtube.com/watch?v=G--UOYjQ3HM Brzmienie jak na tym video będzie ok.
 14. Zestaw Stereo - pomoc w skompletowaniu

  Jestem zielony w temacie i większość tych pojęć nic mi nie mówi Więc zróbmy tak, proszę o skompletowanie jakiegoś zestawu stereo do 2500-3000zł. Słucham głównie rocka i metalu. Lubie mocne brzmienie, jak dobrze wyczuwalny jest bas, ale nie gdy jest go za dużo i zakrywa inne brzmienia, niech będzie to stonowane.
 15. Zestaw Stereo - pomoc w skompletowaniu

  A Denon PM-720AE?
×