mati_432

Uczestnik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

O mati_432

 • Ranga
  Debiutant
 • Urodziny 13.04.1991
 1. Nie ma pośpiechu, wszystko też zależ od rynku wtórnego ;/ Na chwilę obecną nie widzę żądnych dostępnych m31i... czytam.. czytam.. Poszerzam wiedzę na forum Nie wiem dokładnie jak wyjdę finansowo po przeprowadzce.. i mam też myśli..że może lepiej poczekać i kupić coś typu bronze 2 + marantz PM6005 (bardzo mi się taki zestaw podoba wizualnie) lub nad c316bee Zobaczcie na tą prowizorkę. Dobrze byłoby jakby wzmacniacz był niski i dość wysokie standy po bokach
 2. Myślę że od 500 do 1000 byłoby ok. Nad 320 co Wam to mówi?
 3. A powiedz mi w jakiej odległości od ściany masz je ustawione i pod jaki wzmacniacz podpinasz? I jakby mógł Cię prosić to sprecyzuj do konkretnych modeli wzmacniacz pasujący do nich, bo ja niestety tego nie umiem, miałem w życiu z 5 wzmacniaczy stereo
 4. Dziękuję za odpowiedź. Jak widzę temat jest o wiele trudniejszy niż myślałem. Zwłaszcza że są to kolumny używane bez możliwości odsłuchu. I ciężko znaleźć złoty środek.. Do Mission M31i jaki wzmacniacz? W tej cenie są jeszcze kolumny Quantum 673. Jakie jeszcze inne marki /modele mógłbyś polecić.?
 5. Hm, nie wiem ile są warte? Ale są w bdb stanie, jak nowe i z Krakowa. Wszystkie dostępne tannoy wyglądają na stare i zniszczone czasem. Właśnie nad tym wzmacniaczem myślałem (nad 3240) Kolumny w przyszłości dostaną standy. Z hk będą grać tylko do czasu przeprowadzki W tej cenie myślałem też o Mission M31i jak one grają?
 6. Cena tych kolumn to 450zl, na chwilę obecną chciałem je podpiąć pod h/k 255 pod zone 2. Mogę je ustawić inaczej.. Z odległość od ściany może być problem.. Standardowe ustawienie biorko 150cm plus fotel. Dźwięk z delikatnym niskim basem, wyrazistą jasną górą (klipsch) Głównie chodzi mi o to czy jest w nich jakiś potencjał na przyszłość?
 7. Co sądzicie o tych kolumnach? Jak one grają? Do czego można porównać? Chciałbym je używać przy komputerze, w odległości około 2m od siebie i 1,5 od słuchacza. Chcę złożyć jakiś sprytny zestaw stereo. Co do pokoju to ciężko powiedzieć, za dwa miesiące zmieniam mieszkanie.
 8. Zaczął się bardzo grzać.
 9. Dodam że od amplitunera oczekuję tylko dźwięku. Filmy głównie odtwarzam z dysku przenośnego (4k, full hd) z dźwiękiem dts. Muzyka z cd, winyli,komputera, tv. Odtwarzacz Cd mam podłączony przewodem coaxialnym, gramofon cinchami a tv i komputer kablami optycznymi. Wcześniej używałem arcama avr300 i to co posiadał mi wystarczyło.
 10. Kwestia ile mogę za nie dostać? a ile musiałbym dołożyć Jakiś konkretny model z tej serii?
 11. Jeśli chodzi o kolumny to zostaną wharfedale. Może sprzedać oba i kupić coś innego?
 12. Witam wszystkich użytkowników forum. Posiadam oba wymienione w tytule amplitunery i zastanawiam się który zostawić? Oba grają dobrze. Testuje je z kolumnami stereo Wharfedale Diamond 10.5, kino jamo s426 5.0 Nie testowałem jeszcze podłączenia bi amp w sony, czy w tej klasie sprzętowej ma to jakiś sens?