Skocz do zawartości

Xaoo

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Xaoo

 1. Witam, zacznę może od tego, że słucham różnej muzyki, ale najczęściej jest to hiphop/rap, chillstep, downtempo, chillout itp. Nie słucham muzyki klasycznej oraz innych podobnych gatunków. Chciałbym, aby wzmacniacz nie był dużym klocem (< 400 mm szer. i ~320 mm głębokości). W takim razie zastanawiam się nad firmami NAD, Rotel oraz Cambridge Audio, bo one są stosunkowo małe. Pytanie tylko jaki? Kwota graniczna to ~500 zł. Planuje podłączyć go pod DACa na USB. Co do kolumn.. Hm. Są to DIY na przetwornikach STX M.18.200.8.MCX oraz T.10.200.8.PCX. Pokój 13m^2 (tymczasowo), a tak to salon ~23m^2. Oczywiście mówimy o używanym sprzęcie.
 2. Xaoo

  Problem z subwooferem

  Być może są luzy jakieś przez co drgania wywołują taki hałas. PS: Co to za utwór :D?
 3. Jasne. Są to świeże przetworniki, więc może po tygodniu odsłuchów napiszę to i owo dla potomnych
 4. Już nieaktualne. Kupiłem Rotela. Gdy będę robić kolejne kolumny po prostu zrobię je pod rotela. Myślałem o NAD 320BEE modyfikowany, bo aktualnie jest licytacja na alledrogo, ale pewnie będzie kosztował ponad 900 zł, a to przekracza budżet (aktualna cena 730 już przekracza). Pozdrawiam
 5. link do projektu - oczywiście był to 1 projekt, więc chciałem zabrać się za tańsze rzeczy. W przyszłości na pewno będzie upgrade.
×