Skocz do zawartości

kryska90

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

O kryska90

 • Ranga
  Debiutant

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Szukam słuchawekz ciepłym brzmeiniem pomimo to, że w temacie jest z Bluetooth mogą byc też przewodowe do 400pln. Używac ich będę w mieszkaniu do słuchania muzyki na urządzeniach mobilnych (tablet). Jakie polecacie. Nie muszą byc z marketu typu Media Expert. MOgą być z sklepów internetowych ale niech brzmia ciepło i daja czysty dxwięk.
 2. Uważacie, że wieża Yamaha jest lepszym wyborem? Jakie jeszcze zstawy bądz wieże do 3000 złotych polecacie, nie muszą byc w marketu elektrycznego.
 3. Wpadły mi w oko kolumny w jednym z marketów elektrycznych. O to one https://www.mediaexpert.pl/power-audio/power-audio-panasonic-sc-max4000ek,id-731463. Mam pytanie. Czy warto kupićsobie do niewielkiego mieszkania. Bardzo podobają się mi i chciałbym je koniecznie mieć ale czy warte są swojej ceny?
 4. Wpadły mi w oko kolumny w jednym z marketów elektrycznych. O to one https://www.mediaexpert.pl/power-audio/power-audio-panasonic-sc-max4000ek,id-731463. Mam pytanie. Czy warto kupićsobie do niewielkiego mieszkania. Bardzo podobają się mi i chciałbym je koniecznie mieć ale czy warte są swojej ceny?
×
×
 • Utwórz nowe...