Skocz do zawartości

Martinez MK

Uczestnik
 • Zawartość

  34
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Martinez MK

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Leszno

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A w Spotify da się przewijać utwory ?
 2. Oczywiście. I nie rozładowuje Ci baterii w telefonie.
 3. A może masz pena sformatowanego w systemie ntfs? Zrób na fat 32.
 4. "Yamaha R-N803d + Elac bs u5 (5550 zł)" Poczekaj chwilkę, bo teraz jest straszne parcie na tą Yamahe. Nie wiem, jakiś święty gral czy co. Miesiąc temu ten zestaw był po 5 tyś. Poczekaj aż pył opadnie. "jakiś wzmak od klasy nad 326 może 338 w górę." Następny jest 368, ale nie wiem czy nie będzie za ciemno. Jak ktoś słuchał takie zestawienie, może coś napisze.
 5. "Który z nich jest wydajniejszy Yamaha r-n803d czy Nad C338?" Co ci po wydajności jak c338 gra słabo. Bardzo słaby wzmacniacz, taki zamulony, jakiś taki nijaki. To fakt Elac Unifi BS u5 są jednak 4 ohm. Z tego co pamiętam yamahe 803 można przełaczyc na 4 ohm.
 6. No tak, ale jak z hdmi wypuścić audio na wzmacniacz ?
 7. Na początku roku słuchałem 803 z Elac Debut B6. Fajnie to grało.
 8. Macie jakieś propozycje wzmacniacza, który fajnie gra po cichu. W podobnej cenie. A jak wypada w tym przypadku yamaha 803 ona ma loudness, który powinien pomagać przy cichym słuchaniu
 9. Co do dźwięku. Porównywałem go z yamaha 803 i stwierdzam, że yamaha gra znacznie lepiej. Tylko ten wygląd tej yamahy z tymi dziwnymi potencjometrami wygląda słabo. Sam się zastanawiam co wybrać. Minimalistyczny nad czy yamaha. Nad i tidal w chromecast działa natywnie. W yamaszce przez jakąś chora aplikację. Ta ma lana i zero problemów. A z tym wi fi zawsze jakieś problemy.
 10. No chyb nie wszystkie zintegrowane dac-i sa słabe. A jaki jest w nad 368 w porównaniu do wyżej wymienionego Cambridge ?
 11. Nie zagrzeje ci się ten wzmacniacz w tej półce ?
 12. Odnośnie opcji modułu MDC. Tidal na telefonie działa natywnie jak spotify connect ? Czy dalej przez jakąś zewnętrzną aplikację. Wyświetla tytuły i wykonawców na tym wyświetlaczu ?
×
×
 • Utwórz nowe...