Skocz do zawartości

dawido77

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O dawido77

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  ŻYRARDÓW
 1. wzmacniacz stereo do 5000 zł

  Witam, na wstępie powiem, że nie zależy mi na przetworniku Dac we wzmacniaczu, ponieważ mam osobno. Czy możecie się wypowiedzieć na temat wzmacniacza NAD C375 BEE, ponieważ wypadł bardzo dobrze na testach, jeśli chodzi o parametry i jakość?
 2. wzmacniacz stereo do 5000 zł

  Witam, potrzebuję wzmacniacz do kolumn Focal CHORUS 726. Zastanawiam się nad wyborem któregoś z tych trzech. Może ktoś ma doświadczenie, jeśli chodzi o te kolumny. Według mnie musi to być wzmacniacz ze wskazaniem na dobry bas.
 3. KINO DOMOWE

  Witam, panie Jacku do odsłuchu będę chciał użyć kolumn FOCAL CHORUS 726. Jakie kolumny do 3000 zł za sztukę, warto jeszcze posłuchać. Nie będę opisywał szczegółowo, jakie mają mieć brzmienie, bo w tej cenie jest to chyba niemożliwe, ale lubię naturalny dźwięk i szeroką scenę. Średnie tony muszą być czyste, wysokie mają cykać, a bas solidny może się wyróżniać na tle reszty.
 4. KINO DOMOWE

  Witam. Dzięki za odpowiedz i propozycje. Jeśli chodzi o to stereo, to nie jest to najważniejsza sprawa, ale na 2 lata musi mi wystarczyć. Mam około 100 km do Q21 wiec jak dokonam wyboru, to umówię się na odsłuch. Amplituner musi mieć rezerwę mocy, bo lubię naprawdę głośno słuchać muzyki, czy oglądać filmy. Mój salon to 32m. Ma to być sprzęt na lata, więc musi być dobrze wyposażony, nowoczesny minimum 9 kanałowy . Polegając na waszym doświadczeniu mam prośbę o porównanie Denoa AVR-X6300H z Onkyo TX-RZ1100 głównie w kwestii brzmienia.
 5. KINO DOMOWE

  Witam mam w planie kupić amplituner kina domowego do 7000zł,aktualnie jest to ONKYO TX-RZ1100[6455zł.] Może ktoś ma jakieś opinie o tym sprzęcie,jak sobie radzi w stereo? Niestety, ale na stronce AUDIO nie ma testów żadnego sprzętu firmy ONKYO.
×