Skocz do zawartości

papi_g

Uczestnik
 • Zawartość

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

O papi_g

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Ruda Śląska

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. papi_g

  Coś nowego na 20m, KD?

  Oj widzę, że odsłuch mnie nie minie. No bo jak tu dyskutować o smaku potraw jak ich się nie jadło. Wiem, że do stereo ten rozstaw jest za duży. Po lewej stronie TV stoi komoda, na której mogła by stać mała kolumna, prawa na podstawce. Możecie przybliżyć jakieś propozycje w podobnym budżecie. Nie neguję całkowicie stereo, ale szczerze, nie rozglądałem się za nim. A watro, wybierając się na odsłuch, mieć już jakieś rozeznanie.
 2. papi_g

  Coś nowego na 20m, KD?

  Dzięki za odp. Nad niższymi modelami np. x1300 nie ma chyba sensu się zastanawiać, patrząc cena jakość ? A jak porównasz x1400 do 483 fachowym okiem.
 3. papi_g

  Coś nowego na 20m, KD?

  Czas najwyższy wymienić sprzęt. Może trochę historii. Na początku posiadałem segmenty z Radmora quasi quadro. Do tego Altusy 110 i jakieś dwie Unitry. Potem przyszła moda na kino i zakupiłem ampli i dvd Teac + 5.0 M-Audio. Tu przestroga dla wszystkich, którzy słuchają muzyki i chcą tanie KD. Jakość muzyki z tego czegoś poniżej krytyki (dodam, iż żaden ze mnie audiofil). Ja wtedy oglądałem dużo filmów i po dokupieniu suba z Kody jako-tako. Teraz przyszedł czas, kiedy zaczyna przeważać muzyka i ten zestaw kompletnie się do niej nie nadaje. Zawsze marzyłem o tym, że ktoś w końcu rozbije muzykę na np. 5 kanałów. Nie wiem co i jak z muzą robi Dolby Atmos. Stąd moja rozterka, czy przesiąść się z powrotem na stereo, czy pozostać w KD. Trochę poczytałem. Ciągnie mnie jednak w stronę kina. Pokój niestety w bloku. Wymiary 5,5x3,5m Z wysuwanych tu, i nie tylko, propozycji w moim budżecie wymienię: Quadral Quintas 6500 (podobno dają radę nawet bez suba) lub taga 606 Onkyo TX-NR656 - bardzo tu chwalony ale podobno radio nie za bardzo, w opiniach kupujących jakieś uwagi, że buczy (chyba trafo) Yamaha RX-V483 Denon x1400 - w pewnym sklepie wychwalał, no i polskie menu
×