Skocz do zawartości

ksi3zyc

Uczestnik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

O ksi3zyc

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Tidal nie działa. HELP!!!

  Jak będziesz w Warszawie to zapraszam na piwo !!! Uruchomiłeś mi Tidala !!!
 2. Tidal nie działa. HELP!!!

  Wczoraj dostałem odpowiedź, że odezwą się później ;). Pojawił się update do iPada który naprawiał "minor bugs" niestety nic nie pomógł nawet w przypadku logowania się na apce Tidala - przez wifi. Pozostaje czekanie ... wrrr
 3. Tidal nie działa. HELP!!!

  Zrobiłem zgłoszenie w Tidalu, ciekawe czy ktoś odpowie ?
 4. Tidal nie działa. HELP!!!

  Niestety u mnie Yamaha 803D też przestała się dogadywać z Tidalem. Grało pięknie przez ok 2 tygodnie i teraz d..pa. Już myślałem, że to problem rutera na dniach byłem gotów kupić nowy bo ten ma z 6 lat A może to problem routera? U mnie to chodzi z TP LINK WDR 4300 a jak u Was?
 5. Sieciowe amplitunery i wzmacniacze stereo

  Oj chyba to jednak nie mój budżet.... prawie 8k za używane PMC twenty 24.... No chyba, że w porównaniu z KEF Q750 byłby przeskok jakościowy... Pytanie pewnie banalne ale w świat audio zaczynam się wgryzać trochę ponad 2 miesiące ale jak widzę kolumny które mają 2 głośniki to jakoś z rezerwą podchodzę do ich możliwości jak to możliwe że graja lepiej ?
 6. Sieciowe amplitunery i wzmacniacze stereo

  Słuchałem Opticonów 6 + Marantz 8005. Grały fajnie ale do Rubiconów nie miły startu... Edit. Teraz sobie tak pomyślałem, że Opticonów słuchałem w innym salonie gdzie sala odsłuchowa była 2 razy mniejsza... może nie miały miejsca żeby rozwinąć skrzyła?
 7. Sieciowe amplitunery i wzmacniacze stereo

  He, he raczej zależało mi na znalezienie tańszego odpowiednika Rubiconow niż wykonywać porównania
 8. Sieciowe amplitunery i wzmacniacze stereo

  Tak się obawiałem, że może się nie dać . Nie wiem jak to fachowo opisać ale z Rubiconow dźwięk jakby wypełnił pokój odsłuchowy, tak trochę jakbym oddychał dźwiękiem. To było zupełnie inne granie niż ze słuchanych dotychczas kolumn które były w okolicach 5-8 tys za parę.
 9. Sieciowe amplitunery i wzmacniacze stereo

  No tak nie jest prosto na koniec i tak trzeba posłuchać :). Inspirującą była przestrzeń którą dawały Rubicony a grały z Marantzem (ale nie znam modelu) ale w domu wiadomo akustyka może być do góry nogami.
 10. Sieciowe amplitunery i wzmacniacze stereo

  Ale na serio ? Czy z Yamahą RN803D to się będzie zgrywało dadzą rade je napędzić czy powinno się potestować z jakimiś innymi markami?
 11. Sieciowe amplitunery i wzmacniacze stereo

  A czy jest jakiś tańszy niekoniecznie markowy odpowiednik Rubiconów?
×