Skocz do zawartości

ksi3zyc

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

O ksi3zyc

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Sieciowe amplitunery i wzmacniacze stereo

  Oj chyba to jednak nie mój budżet.... prawie 8k za używane PMC twenty 24.... No chyba, że w porównaniu z KEF Q750 byłby przeskok jakościowy... Pytanie pewnie banalne ale w świat audio zaczynam się wgryzać trochę ponad 2 miesiące ale jak widzę kolumny które mają 2 głośniki to jakoś z rezerwą podchodzę do ich możliwości jak to możliwe że graja lepiej ?
 2. Sieciowe amplitunery i wzmacniacze stereo

  Słuchałem Opticonów 6 + Marantz 8005. Grały fajnie ale do Rubiconów nie miły startu... Edit. Teraz sobie tak pomyślałem, że Opticonów słuchałem w innym salonie gdzie sala odsłuchowa była 2 razy mniejsza... może nie miały miejsca żeby rozwinąć skrzyła?
 3. Sieciowe amplitunery i wzmacniacze stereo

  He, he raczej zależało mi na znalezienie tańszego odpowiednika Rubiconow niż wykonywać porównania
 4. Sieciowe amplitunery i wzmacniacze stereo

  Tak się obawiałem, że może się nie dać . Nie wiem jak to fachowo opisać ale z Rubiconow dźwięk jakby wypełnił pokój odsłuchowy, tak trochę jakbym oddychał dźwiękiem. To było zupełnie inne granie niż ze słuchanych dotychczas kolumn które były w okolicach 5-8 tys za parę.
 5. Sieciowe amplitunery i wzmacniacze stereo

  No tak nie jest prosto na koniec i tak trzeba posłuchać :). Inspirującą była przestrzeń którą dawały Rubicony a grały z Marantzem (ale nie znam modelu) ale w domu wiadomo akustyka może być do góry nogami.
 6. Sieciowe amplitunery i wzmacniacze stereo

  Ale na serio ? Czy z Yamahą RN803D to się będzie zgrywało dadzą rade je napędzić czy powinno się potestować z jakimiś innymi markami?
 7. Sieciowe amplitunery i wzmacniacze stereo

  A czy jest jakiś tańszy niekoniecznie markowy odpowiednik Rubiconów?
×