Skocz do zawartości

Ben 1975

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Ben 1975

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Brodnica

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Oglądaliście dzisiejszy Teleexpress ? W programie był człowiek ponad 60-tkę który miał kolekcję 70 par Altusów 110 lub 140 [tak tak 70 par - nie pomyliłem się]. Kolumny miał ustawione jedne na drugim od podłogi aż po sufit. Część z nich była podłączona. Kolumny kupował lub dostawał od znajomych. Następnie je regenerował. Zbieracz ten mówił, że brzmienie Altusów to jest to !
 2. Ben 1975

  Głośniki, a monitory

  Tak do Twojego pomieszczenia wstawiłbym monitory ale większy model M-Audio BX8 D2.
 3. Ben 1975

  Głośniki, a monitory

  Możesz kupić przedwzmacniacz gramofonowy lub gramofon z wbudowanym przedwzmacniaczem wtedy łączysz go bezpośrednio do kolumn aktywnych.
 4. Na słuchawkach nausznych średnio się znam. Mam takie durne pytanie: Czy słuchawki dla DJ ów lub studyjne nadadzą się do domowego odsłuchu muzyki ? Spotkałem się z opinią, że tak sygnowanie słuchawek to chwyt marketingowy. Mam na oku słuchawki Pioneer HRM-5 - nadadzą się do domu do muzyki ?
 5. Chciałem się dowiedzieć czy istnieje jakaś różnica pomiędzy High Level Input a Speaker Level Input w subwooferze. Mam obecnie subwoofer podłączony z wzmacniaczem przez High Level Input. Noszę się z zamiarem kupna drugiego subwoofera z Speaker Level Input. Subwoofer ten zastąpi ten pierwszy. Czy można podłączyć ten drugi subwoofer z wzmacniaczem z tym że tutaj podłącze do Speaker Level Input ?
 6. mam mały pokój 8 m kw. mają mi przysłać dwie kolumny frontowe firmy vk do tego chcę dokupić jeden spory monitor firmy jbl i oczywiście wzmacniacz, słucham najczęściej rock i reggae, czy taki wymieniony zestaw dobrze się sprawdzi ?
×