Skocz do zawartości

Ben 1975

Uczestnik
 • Zawartość

  32
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Brodnica

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Może inaczej podajcie jakieś programy. Do tej pory przesyłałem muzykę w odwrotnym kierunku to jest od Audiocast M5 na PC używałem Universal Media Server.
 2. Możecie podać przepis na stream z PC na Audiocast M5. Próbowałem w Foobar ale nie wyszło. Chcę słuchać muzyki z PC na Audiocast M5 i dalej na wzmacniacz.
 3. Niestety ale musisz kupić wzmacniacz. Bezpośrednio kolumn do gramofonu nie podłączysz. Można podłączyć kolumny do gramofonu ale tylko aktywne. Wtedy gramofon musi mieć wbudowany przedwzmacniacz.
 4. Uciągnie. Ja miałem wyżej wymieniony Denon podłączony do kolumn z dwoma 25 cm głośnikami niskotonowymi i było Ok. Jeżeli ta oferta jest jeszcze ważna to myślę że to jest okazja.
 5. Ja bym brał Magnat Monitor Supreme 2002. Posiadają po dwa 20 cm głośniki niskotonowe. W 25 m przy takiej muzyce powinny się sprawdzić.
 6. Denon mam podłączony z Magnat Quantum 673 i jest to idealne połączenie. Myślę że za taką cenę to warto brać ten sprzęt.
 7. Tak się składa że mam Denon 520 ae i posiadam Yamaha a-s 201. Denon gra zdecydowanie lepiej niż Yamaha.
 8. Kupujesz gramofon z wbudowanym przedwzmacniaczem i podłączasz bezpośrednio do wieży do wejścia line input.
 9. Możesz podłączyć subwoofer tak jak kolumny stereo.
 10. Technisat nie współpracuje z Tunein współpracuje z Vtuner. Na stronie Vtuner możesz sprawdzić wszystkie stacje.
 11. Eska Rock działa z wszystkimi podstacjami. Rock radio Warszawa nie znalazło. Zaraz nie wszystkie podstacje Eska Rock działają (główna stacja działa)
 12. Dokładnie nie pamiętam jak to było z wstępną konfiguracją (radio mam już rok). Do radia Undok który bazuje na Vtuner.
 13. Do radia internetowego używam aplikacji Undok a do Spotify Spotify
×
×
 • Utwórz nowe...