Skocz do zawartości

Pitexx

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Pitexx

 1. Ale Ci się udało, bo z tego co widzę to zaprzestali już wysyłki tego modelu do Polski. Ciekawe dlaczego?
 2. Reasumując. Postawię na sprzęt nieużywany. Skoro Yamaha RX-V383 powinna wystarczyć do posiadanego przeze mnie zestawu kolumn, to RX-V483 wystarczy tym bardziej. Myślałem jeszcze przez pewien czas nad Onkyo 676, ale musiałbym sporo dopłacić (ok. 600 zł) a i tak pewnie nie wykorzystałbym tych jego możliwości. No i ten Onkyo nie posiada programów Cinema DSP oraz YPAO, dlatego pozostanę raczej wierny Yamasze.
 3. Jednak całkowicie odpuściłem Yamahę RX-V383. Czy model RX-V483 (nagroda EISA) będzie wystarczający do mojego zestawu kolumn z pierwszego posta? Czy może warto dopłacić prawie 300 zł do wyższego, ale niestety starszego modelu RX-V581 (Dolby Atmos i DTS:X, ale np. brak skalowania obrazu 1080p do 4K)? P.S. Czy amplituner nie posiadający dekodera Dolby Atmos np. wspomniany RX-V483 odczyta ścieżkę Dolby Atmos jako Dolby True HD czy w ogóle jej nie odtworzy?
 4. Dziękuję bardzo MobyDick za poradę Wiesz, nie mam dużych wymagań, więc jeżeli tylko ten RX-V383 obsłuży te moje kolumny, to będę zadowolony. P.S. W kwocie 1200 zł raczej żaden nowy amplituner się nie wyróżnia i bez różnicy, którego producenta wybiorę?
 5. Witam. Bardzo proszę o pomoc. Posiadam amplituner Yamaha RX-V650, do którego podłączone są kolumny Infinity Alpha 5HCS/II (ze wzglęu na zbyt mały pokój korzystam w tym momencie tylko z 2 przednich głośników + Subwoofer). Niestety amplituner odmawia posłuszeństwa (bardzo rzadko udaje się go włączyć), dlatego noszę się z zamiarem kupna nowego. Nie orientuję się za bardzo w tym temacie. Najważniejsze, żeby był zbliżony jakościowo do obecnego i posiadał Auto Kalibrację (tak jak YPAO Yamahy). Cena ok. 1000 zł. W 95% wykorzystuję go do oglądania filmów. Czy Yamaha RX-V383 będzie dobrym wyborem?
×
×
 • Utwórz nowe...