Skocz do zawartości

yogi

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez yogi

 1. Muzyka jakiej słucham to głównie Rock więc zależy mi na detalach gitary,wokalu itp. Nie musi to być amp Yamahy, może jakiś inny ? Może tańszy amp + dodatkowo zakupić wzmacniacz? Jakie modele wytestowaćjeszcze do odsłuchu ?
 2. Cześć, Jestem w posiadaniu: Kolumn - Monitor Audio Bronze 5 Gramofonu - Pro-Ject 1-Xpression III Comfort z wkładką Ortofon 2MRed Poszukuję amplitunera stereo do powyższego zestawu. Ponadto chciałbym aby amp obsłużył również telewizor oraz posiadał bluetooth,Wi-Fi, obsługa za pomocą tel. + Spotify) Zastanawiałem się nad Yamahą R-N803D. Budżet koło 3000 zł. Z góry dziękuję za pomoc
 3. Dziękuję za rady. Pomieszczenie odsłuchowe - ok 25 m2 Kolumny oprócz gramofonu będą obsługiwać telewizor Kolumny muszą być max 90 cm bo nad nimi będzie wisiał telewizor - Nic już nie zmienię - 90 cm to maksymalna wysokość kolumn i to jest jedyne ograniczenie (no może poza kasą ) i przy tym zostańmy. Tak, kolumny mają trochę miejsca po bokach i z tyłu Muzyka jakiej słucham to głównie rock, czasami Jazz.. wszystkiego po trochę Co do amplitunera to cały czas się zastanawiam nad sieciowym ale przy moim budżecie na ten cel (2500 zł) obawiam się,że dobrego sieciowego nie znajdę - chyba, że się mylę to proszę o sprostowanie. A jeśli decydowałbym się na sam wzmacniacz to macie jakieś sugestie ? Na odsłuch na pewno się umówię - tylko muszę mieć jakieś typy zestawu. Ogólnie: Muszę kupić kolumny max 90 cm do 3500 zł i sprzęt (do 2500 zł), który obsłuży kolumny, gramofon i telewizor - to są priorytety ( opcje dodatkowe to obsługa sieciowa i radio)
 4. Ogranicza mnie.. rozmiar kolumny - a dokładnie wysokość. Mogę mieć max 90 cm. Biorąc pod uwagę takie ograniczenie - Bronze 5 wydały mi się dosyć dobre - Tak sądzę.. choć jestem laikiem w tych tematach
 5. Witam, Od kilku dni staram się skompletować sprzęt stereo + gramofon. Jak dotąd upatrzyłem sobie: Amplituner - Cambridge Audio Topaz SR20 (ok.2100 zł) Kolumny - Monitor Audio Bronze 5 (ok.3200 zł za parę) Gramofon - I tu liczę na Was Jaki polecacie gramofon do 3000 zł, dodam że zależy mi na nowym gramofonie Czy Waszym zdaniem powyższe zestawienie (amplituner + kolumny) jest ok, i ewentualnie czy polecacie coś innego. I najważniejsze jaki dobrać gramofon? Jaką wkładkę ?
 6. Witam, Od kilku dni staram się skompletować sprzęt stereo + gramofon. Jak dotąd upatrzyłem sobie: Amplituner - Cambridge Audio Topaz SR20 (ok.2100 zł) Kolumny - Monitor Audio Bronze 5 (ok.3200 zł za parę) Gramofon - I tu liczę na Was Jaki polecacie gramofon do 3000 zł Dodam że zależy mi na nowym gramofonie Czy Waszym zdaniem powyższe zestawienie (amplituner + kolumny) jest ok, i ewentualnie czy polecacie coś innego. I najważniejsze jaki dobrać gramofon? Jaką wkładkę ?
×
×
 • Utwórz nowe...