Skocz do zawartości

OG

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

O OG

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska
 1. Kolumny do kina domiwego

  Czym ma się charakteryzować doinwestowany centralny? Na co zwracać uwagę? Czy warto brać centralny z jednej parafii a resztę z innej?
 2. Kolumny do kina domiwego

  Audiofilem nie jestem, nie mam też specjalnie czasu na odsłuch stereo i delektowanie się dźwiękiem. Przerabiałem to 20 lat temu w samochodzie (z racji iż większość czasu spędzałem w pojeździe) i dobrze wiem że temu szaleństwu nie ma końca [emoji39]. Jak większość nie lubię przepłacać to też i szuka się najlepszej propozycji w danym przedziale cenowym. Najlepiej jest zasięgnąć języka by obrać sobie punkt startowy [emoji38]
 3. Kolumny do kina domiwego

  Dziękuję za wszystkie sugestie. Monitory- może i fajna sprawa, lecz na podłodze ich nie postawię [emoji39]. Trzeba będzie kupić jakieś podstawki, a to znowu koszt (szukaj też i białych). Myślę że te magnaty mogą być spoko. Jeszcze zostaje się dogadać z jakimś salonem na odsłuch oraz docelową dostawę komponentów (cena).
 4. Kolumny do kina domiwego

  Szczerze to nie wiem jak mam interpretować wypowiedź.
 5. Kolumny do kina domiwego

  Myślę że będzie można ciutkę dołożyć, tak do 1700 zł. Widziałem już oferty zbliżone cenowo na jamo 807 oraz magnat shadow 207.
 6. Kolumny do kina domiwego

  Nie preferuję używanego sprzętu, no i następny warunek - białe. Rozumiecie, kobieta :-)
 7. Witam wszystkich. Pokoik 15m2 typowa wielka płyta. Amplituner docelowo onkyo 686. Chcę powoli rozbudować system do 5.1. Szukam obecnie frontów (białe), budżet do 1200 zł. Obecnie myśli krążą koło Pylon Pearl 20 a Jamo 805 hct. Jakieś sugestie? Pozdrawiam
×