Skocz do zawartości

pzurek1

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  warszawa
 1. Czekałem chyba z miesiąc zanim paczka dotrze. Potem nie miałem czasu się tym pobawić. Teraz już mogę podzielić się wrażeniami. Po pierwsze używam tego DACa do zrzucenia dźwięku z telewizora np. z YouTube. Wiadomo jaki jest sygnał z tego rodzaju serwisów, więc nie spodziewałem się cudów. Nie zmienia to faktu, że dźwięk jest wspaniały w porównaniu z TV. Po drugie sparowałem sprzęt z telefonem i gram muzykę ze Spotify via BT. Ustawienia najwyższe jakościowo. Ja słyszę dość wyraźną różnicę między tym samym utworem zagranym z płyty CD vs bluetooth. Scena jest nieco płytsza. Środek gdzieś znika i nie mam możliwości usłyszenia wszystkich szczegółów, które cieszą ucho na CD jednak....już po kilku chwilach kiedy nie bawię się próbkowaniem raz z jednego, raz z drugiego źródła i usiądę na kanapie wszystko zaczyna się jakby poprawiać i sam fakt klikania muzyki nie ruszając się tyłkiem nawet na milimetr żeby wrzucić nowy kawałek sprawia, że jestem zadowolony. Reasumując za 100 PLN brawo.
 2. No i zamówiłem. Będzie pewnie z 6 tygodni jechać. Jak dojedzie dam znać jak wrażenia. Dziękuję i pozdrawiam.
 3. Dzięki za szybką odpowiedź. Czy jest bardziej budżetowe rozwiązanie nie uderzające mocno w jakość dźwięku? 1100 PLN to trochę dużo. Cały zestaw jest tyle wart. Sam selektor wskazany w tym temacie o ile dobrze rozumiem wymaga permanentnego połączenia kablami, a najbardziej zależy mi na połączeniu bezprzewodowym telefonu z piano craftem. Telewizor mogę odpuścić jeśli to bardzo upraszcza wybór.
 4. Dzień dobry, Czy są na rynku DAC, które z jednej strony pozwolą podłączyć się po bluetooth telefonem z rzeczonym Piano Craftem np. z użyciem standardu aptX hd, z drugiej równolegle będą w stanie pozwolić na podłączenie telewizora z Piano Craftem po przewodzie optycznym? Telewizor ma wyjście tego typu? Reasumując chciałbym mieć możliwość transferu dźwięku z 2 różnych źródeł. Będę wdzięczny za podpowiedź jaki sprzęt jest warty uwagi, także w kontekście budżetowym.
 5. Dzień dobry, jak to zwykle bywa pierwszy post wynika z potrzeby odpowiedzi na pytanie, której samemu się nie zna :-). Mam Pianocrafta MCR-840. Chcę podłączyć po Bluetooth telefon ze Spotify. Yamaha ma 2 wejścia z zewnątrz: analogowe na cinchach i usb. Analogowe na cinchach jest już zajęte przez telewizor (telewizor bez Spotify niestety) i szukam informacji czy istnieje adapter Bluetooth, który podłączony do portu USB mógłby się parować z telefonem i pozwalał przesyłać muzykę. Może macie inny pomysł? Z góry dziękuję za konstruktywne podpowiedzi.
×
×
 • Utwórz nowe...