Skocz do zawartości

Nowy123

Uczestnik
 • Zawartość

  420
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Nowy123

 • Ranga
  Sympatyk
 • Urodziny 20.12.1970

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Legnica

Ostatnio na profilu byli

712 wyświetleń profilu
 1. Kolumny te same. Powiem szczerze, że przestałem się przejmować niuansami i gram tak jak mi wygodnie czyli tidal przez chromecast a hdd z maliny. Ale prawda jest taka że tidal z maliny brzmiał trochę lepiej tylko trudniej go uruchomić na darmowym volumio.
 2. Niestety nie, obecnie korzystam z allo digione podłączone coaxialem. Porównywałem obie nakładki między sobą ale samej rpi po usb nie, nawet kabla nie mam. Ponoć rpi4 gra lepiej po usb niż rpi3 ale ja tego nie sprawdzalem.
 3. Nowy123

  Magnat mr780

  Ja używam Van Den Hul the Wind zastąpiłem nimi kimber 4pr.
 4. Nowy123

  Magnat MA 1000

  A to już rozumiem. Ale MA1000 kosztuje prawie drugie tyle co MR780.
 5. Nowy123

  Magnat MA 1000

  Nie kumam, wymieniłeś na ma1000 i jesteś nim zachwycony czy jesteś zachwycony mr780? Z jakimi kolumnami?
 6. Testy w większości są sponsorowane a to wyklucza obiektywność takiego testu.
 7. Ja całość doszlifowałem odpowiednimi kablami ale jeśli od początku nie gra jak trzeba to raczej nic to nie da. A no i najważniejsze to odpowiedni materiał z odpowiedniego źródła. A i jeszcze jedno, daj magnatowi trochę pograć, posłuchaj ze dwa dni.
 8. No i zobaczcie jak to jest, mam te same kolumny miałem nada i magnata jednocześnie i u mnie ewidentnie magnat zagrał przejrzyściej i bardziej rozdzielczo niż nad, choć sugerując się komentarzami obawiałem się tego właśnie maślanego charakteru a tu nic z tych rzeczy. To tylko potwierdza że wszystkie rady typu posłuchaj tego czy tamtego są o kant d..py rozbić, samemu trza posłuchać.
 9. Przecież ten magnat wyjściowo kosztuje 4tys.jak się potargujesz dostaniesz dużo niższą cenę nie wiem skąd ci wyszło 4-5 tysi.
 10. Ja ze swojej strony mogę ci polecić posłuchać magnat mr780. Mam te same kolumny i u mnie z tym magnatem zgrały się najlepiej, choć nad 356 też godnie walczył ale w bezpośrednim porównaniu poległ.
 11. Nowy123

  Magnat mr780

  Chciałbym delikatnie przypomnieć, że to jest temat o MR780
 12. Nowy123

  Magnat mr780

  Nie ma sprzętu idealnego, każdy ma jakieś ułomności, początkowo coś irytuje ale stopniowo się do tego przyzwyczajamy i już. Ale przyznaję, że magnat mógł chociaż pomyśleć o przyciskach na pilocie przypisanych do konkretnych źródeł bo to raczej standard we wszystkich chyba.
 13. Kupiłem VDH wind mk2. To jest to czego szukałem. Na tym samym sprzęcie słychać po prostu więcej, jak to w ogóle możliwe? A i nie odbywa się to kosztem basu jak to obserwowałem w chord odysey.
 14. Nowy123

  Magnat mr780

  Ja nie mam zamiaru sprzedawać, wybrałem świadomie, na fabrycznych lampach ale mimo to jak się za niedługo gwara skończy to i tak wymienię te lampy, bo mnie po prostu korci.
×
×
 • Utwórz nowe...