Skocz do zawartości

Piotrek Ochtabiński

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Piotrek Ochtabiński

  1. Dzisiaj zrobiłem kolejne podejście. Wyłączyłem moje monitory studyjne z kontaktu i mikrofon działał już znacznie lepiej. Czy tu mogła leżeć przyczyna czy bardziej jest to szczęśliwy zbieg okolicznośći?
  2. Witam, mam problem którego od długiego czasu nie mogę rozwiązać. Otóż mam interfejs M-track audio (mkii) i do tego mikrofon seX1. Zestaw podłączony jest do macbooka air, a program z którego korzytsam to logic x pro. Mój problem polega na tym iż po nagraniu jednej-dwóch ścieżek mikrofon zaczyna nagrywać coraz ciszej, plus pojawiają się szumy i zakłócenia. Dodam, że przy uruchomieniu komputera, podłączenia interfejsu i mikrofonu problem nie występuje, pojawia się dopiero po jakimś czasie. Wymieniłem kabel XLR, kabel usb i nic. Mikrofon i interfejs odsyłałem do producenta ale stwierdzili, że wszystko jest OK i odesłali. Co robić? Proszę o jakieś porady, gdyż sam nie jestem w stanie nic wymyśleć :(.
  3. Witam, Na początku chciałbym uprzedzić, że to mój pierwszy post na tym forum i mogłem założyć temat w nieodpowiednim dziale. Piszę gdyż mam problem którego od długiego czasu nie mogę rozwiązać. Otóż mam interfejs M-track audio (mkii) i do tego mikrofon seX1. Zestaw podłączony jest do macbooka air, a program z którego korzytsam to logic x pro. Mój problem polega na tym iż po nagraniu jednej-dwóch ścieżek mikrofon zaczyna nagrywać coraz ciszej, plus pojawiają się szumy i zakłócenia. Dodam, że przy uruchomieniu komputera, podłączenia interfejsu i mikrofonu problem nie występuje, pojawia się dopiero po jakimś czasie. Wymieniłem kabel XLR, kabel usb i nic. Mikrofon i interfejs odsyłałem do producenta ale stwierdzili, że wszystko jest OK i odesłali. Co robić? Proszę o jakieś porady, gdyż sam nie jestem w stanie nic wymyśleć :(. W załączniku wysyłam próbkę dźwięku jaki nagrałem, żeby przybliżyć mój problem Untitled_1#01.wav Untitled_1#01.wav up
×
×
  • Utwórz nowe...