Skocz do zawartości

Wojte k

Uczestnik
 • Zawartość

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Gdynia

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jak budżet dobije do 1500 to pole do popisu jest dużo większe?
 2. Realizm to dla mnie wskazanie kwoty, którą może się wydać na sprzęt, a po stronie osób doradzających zweryfikowanie czy to możliwe, a jak nie to odradzanie. Doradzanie dozbierania 1600 zł do budżetu 1200 to nie jest realizm. I nie pisze tego, żeby kogoś nauczać, tylko zweryfikować czy w kwocie, którą mam, mogę coś kupić czy lepiej wpłacić kasę na konto i żyć bez sprzętu bo wydawanie 1200 zł nie ma sensu.
 3. Ja nigdy nie zrozumiem takiego czegoś, po co w ogóle zabierać głos z takim podejściem? Budżet 1200 zł, ale mam doskladac do 2800 i MOŻE coś się znajdzie.. jak widać chce złożyć zestaw budżetowy, dla którego odchyl o załóżmy 10% budżetu jest akceptowalny. O 140% - nie.
 4. Cześć wszystkim! Jestem nowy na forum, także od razu się witam Poszukuję zestawu Stereo do 1200 zł, poniżej podstawowe informacje i oczekiwania. Celowanie raczej w sprzęt używany (ze względu na budżet): 1. Wielkość pomieszczenia - ok 16m2, z oknem na całą ścianę + wyjściem na balkon. Pokój w 35m2 kawalerce, raczej cienkie ściany. W pokoju jest niewiele, zarówno zastaw jak i miejsca - duży stół, kanapa, krzesła i "pierdoły". Podłoże, na których mają stać kolumny, to kafle. Głównym źródłem grania będzie PC. 2. Oczekiwania muzyczne - lubię ciepłe i miękkie granie, dynamiczne, bez syczącej/zimnej góry. Nie lubię "mięsa", ale otulający i dobrze odczuwalny bass - to jest to. Dobrze zbudowana scena i realne odwzorowanie dźwięku też mile widziane, bez zbędnego plastiku. 3. Gatunki muzyczne - głównie house/dnb/rap/electro/electro-swing/czasami jazz i "popularno-taneczna". 4. Budżet - 1200 zł (na wzmacniacz i kolumny). 5. Co planuję kupić w przyszłości - Na pewno jakiś tuner. 6. Założenia dodatkowe - najlepiej gdyby sprzęt był w kolorze czarnym, tak samo kolumny - czerń i biel, ew dodatki złote (w takim rzucie jak np. na starym sprzęcie Marantza).
×
×
 • Utwórz nowe...