Skocz do zawartości

Arkadiusz Kapelko

Uczestnik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Arkadiusz Kapelko

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warsaw

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Zwiesza ta cała wieża PIONEER w TUNEIN po zmianie stream kilka razy na inny jakiś na danym kanale radiowym i włączeniu tej stacja radiowa i potem próbie powrotu i przełączenia na inną stacje radiową i do FAVORITES w tym TUNEIN. Zostaje na komunikacie na wyświetlaczu Change Stream i trzeba wyłączać z zasilania cała wieża lub przełączać dajmy na SPOTIFY i załączać ponownie ten TUNEIN............ Czemu tak dzieje?
 2. Nie grają wcale te stacje radiowe grupy ZPR, czyli VOX FM, Radio ESKA, Radio WAWA, Radio PLUS, ESKA ROCK w TUNEIN na nowej zakupionej wieży PIONEER X-HM36D z wbudowanym WI-FI i radiem internetowym TUNEIN. I nie chce grać to w tym TUNEIN. Wywala UNSUPPORTED STREAM i se można posłuchać ciszy.......... Zna ktoś przyczynę takiego stanu rzeczy i czemu tak dzieje? I jak to rozwiązać? Proszę pilnie o pomoc!!!!!!! Wieża ta pilków playlisty ta nie obsługuje M3U, PLS, WPL, ASX, czy coś innego..................................na TUNEIN POBLOKOWALI, JESZCZE RAZ PROSZĘ O POMOC. Aktualizacje PIONEER nic nie pomagają!!!!!!
 3. Radio ZET gra już ok w tym TUNEIN na wieża PIONEER X-HM36D, ale jak wywnioskowałem nie obsługuje ona ta wieża plików play-listy typu M3U temu w tym TUNEIN nie gra dużo stacji i wywala UNSUPPORTED STREAM............. a na innym sprzęcie np. telewizorze,komputerze już gra............. Problem chyba firmy PIONEER i ich wszystkich wież stereo, że tak zrobili. Telewizor Panasonic, komputer, zależy jeszcze w jakiej przeglądarce obsługuje te pliki M3U w TUNEIN i czyta poprawnie, a już wieże wszystkie PIONEER już nie, nie wiem jak inne.
 4. Samemu trzeba brać i aktualizować te STREAM RADIOWE i do polskich stacji radiowych w tym TUNEIN, żeby wszystko co trzeba w miarę tam działało, Dodawać też tam nowe polskie stacje radiowe jak pojawiają, żeby z czasem to wszystko nie powygasało tam w tym TUNEIN, bo wszystko przestanie działać z POLSKI. Żeby chodź główne stacje radiowe w miarę chodziły z największych miast POLSKI, Bo jak nikt tego nie zrobi, to z czasem wszystko tam przestanie działać. Ludzie mają potem problemy z odbiorem wywala, UNSUPPORTED STREAM lub ERROR STREM, An error has occurred, lub podobnie i nie działa wcale co trzeba. A wszędzie w markowych urządzeniach ten TUNEIN jest prawie poinstalowany, na komputerze każdym jest, na telewizorach TV SMART też, na wieżach streeo też z obsługą internetu, telefonach też. Producenci tych urządzeń i serwisy też powinny za to wziąć, żeby potem było mniej zgłoszeń. I jak tego potem słuchać jak błędy wywala jakieś i jak zechce jakieś polskiej stacji radiowej w tym TUNEIN i z internetu posłuchać na jakimś sprzęcie z dostępem do tego. Jak ktoś ma jeszcze słabe sygnały FM, niektórych stacji wcale nie ma, DAB+ nie ma zasięgu wcale , na satelita nie ma danych stacji radiowych? Musi też wyjść dobra aktualizacja pod dane urządzenie danej firmy, żeby poprawiało to w tym TUNEIN to, jak to urządzenie samo nie potrafi tego zrobić jak dajmy jakiś telewizor, czy wieża stereo i zostają w nim stare niedziałające te STREAM, potem błędy tam. Bo TUNEIN tez trochę to pewnie aktualizuje, ale nie wszystko, zwłaszcza z Polski. I co z tego, że dajmy w tym TUNEIN będzie coś zaktualizowane, a na danym urządzeniu to dalej nie działa, bo brak UPDATE PRODUCENTA! I bez tego ani rusz, jak nie ma tego w danym urządzeniu automatycznie......... Więc podsumowując musi być UPDATE danego producenta do tego TUNEIN i na tym TUNEIN, ktoś musi te stacje radiowe polskie też aktualizować na bieżąco, żeby nie było jak powyżej opisane i że komuś coś i jakaś stacja radiowa nie działa, a jest za granicą dajmy i chciałby też posłuchać lub nie jest to nadawane naziemnie lub nie ma dostępu i zasięgu tego wcale, bo jest to dostępne dajmy na FM tylko dla wybrańców w danych miastach tylko co są w zasięgu. Podobnie jak jest z DAB+............
 5. A ten PIONEER nie daje żadnego UDATE do tych wieży i do tego TUNEIN, takie wieże produkują i puszczają na rynek.............
 6. Przy próbie włączenia na komputerze stacji radiowej VOX FM w TUNEIN w tej chwili prosi o jakieś nazwę użytkownika i hasło do witryny internetowej: http://waw.ic.smcdn.pl, i nic nie gra, potem wywala An error has occurred, please try again! i cisza nic nie gra, wczoraj było ok zdaje się z rana, więc co to jest w tym TUNEIN i kto tak robi w jakim celu, żeby ludzie nie słuchali, może ktoś odpowie? Tylko kiedy te update będzie, interesuje mnie do wieża PIONEER X-HM36D..................czekam i nic nie ma! Error 404, tak się dodaje ta stację w TUNEIN, podobnie wywala na nowa wieża PIONEER X-HM36D, przy słuchaniu wielu polskich stacji radiowych UNSUPPORTED STREAM, na TV PANASONIC w tym TUNEIN, ERROR STREAM, na komputerze w tym TUNEIN, wywala An error has occurred, please try again. w nie których przypadkach prosi o jakieś hasła jak pisałem wcześniej, jest to jedno wielkie G................, dam sobie z tym spokój. Tylko kiedy te update będzie, interesuje mnie do wieża PIONEER X-HM36D..................czekam i nic nie ma! Jeszcze stawiają w tym TUNEIN zabezpieczone serwery typu: http://waw.ic.smcdn.pl , z loginami i hasłami na niektórych stacjach radiowych, że nikt nie posłucha i wywala: An error has occurred, please try again. I można se słuchać........................ciszy lub Error Stream lub Unsupported Stream........... Radio ZET tez nie działa, ani na wieża PIONEER X-HM36D, ani na TV Panasonic w tym TUNEIN.......... Jak tego słuchać? Słuchać tego tylko co działa i co jeszcze nie wygasło. Ale jak zrobić, żeby w TUNEIN poprawnie ten VOX FM grał w ogóle? Bo tylko on jakiś czas ruszał mi na wieża PIONEER X-HM36D? I inne polskie też co nie działają na tej wieża, czyli oprócz VOX FM, Radio WAWA, Radio ESKA, Radio ZET główne i.t.p
 7. VOX FM wczoraj działał w tym TUNEIN ogólnie wszędzie, dziś już nie działa nigdzie.............. Działał wczoraj i na komputerze, PC, laptopie, TV Panasonic i na tej wieża PIONEER X-HM36D, wszystko było ok jak powinno być. Dziś wcięło wszędzie wyskakuje error stream i cisza.............. Więc to chyba wina tego TUNEIN, update do sprzętów nic nie da. Albo czary mary. Radio Zet działa tylko na komputerze w tym TUNEIN, nie chce ruszać ani na TV Panasonic, ani na wieża PIONEER X-HM36D. Czemu?
 8. Te linki to wiem, że gra od razu. Natomiast chodzi mi o sam TUNEIN jak tam wejdzie na stronę ma komputerze: https://tunein.com/ i klika lub wyszukuje tam poszczególne stacje radiowe. to nie gra wcale : VOX FM, Radio WAWA i.t.p i jak napisałem powyżej co jest , chodzi mi o sam TUNEIN. Na telewizorze Panasonic nie gra Radio ZET, wieży PIONEER X-HM36D też, natomiast na komputerze gra ok w tym TUNEIN oczywiście samym chodzi. Jak wyszuka te Radio ZET tam.......... Na TV Panasonic w TUNEIN jak kliknie na Radio ZET, wywala Stream Error, Natomiast na WIEŻA PIONEEER X-HM36D, wywala Unsupported Stream, na komputerze w tym TUNEIN na https://tunein.com/ jak znajdzie i klika tam na te samo Radio ZET gra ok. Więc jak oni to porobili? Tak jest z wieloma stacjami radiowymi na jednym gra sprzęcie w tym TUNEIN, na drugim już nie chce.......... Radio WAWA nigdzie nie gra na niczym tak zrobili i o jakieś hasło prosi jak pisałem powyżej na kompie, na reszcie stream error........... I ten drugi link http://acdn.smcloud.net/t049-1.mp3.pls dla Radia VOX FM wcale mi nie działa na komputerze.................nie da otworzyć niczym.
 9. Nie wiem co to jest porobione w tym INTERNECIE i w szczególności na tym TUNEIN. Mam TUNEIN po instalowany na komputerze(LAPTOP-strona internetowa tunein) , w telewizorze Panasonic, na wieży PIONEER; i na przykład w tym TUNEIN---Radio ESKA Poznań gra ok na komputerze i telewizorze, na wieża nie gra natomiast Unsupported Stream wyskakuje dalej , Radio ZET gra ok tylko na komputerze, nie chce grać natomiast na wieża i wywala Unsupported Sterem i telewizorze wyskakuje tu Stream Error....... dalej VOX FM gra ok tylko na telewizorze, nie chce grać natomiast na wieża i wywala Unsupported Sterem oraz komputerze wywala An Error has occurret, please try again! natomiast Radio WAWA jest też w tym TUNEIN, ale nigdzie nie gra. Może ktoś potrafi wyjaśnić czemu tak dzieje i czemu nikt tego nie poprawi? Zdaje się ta sama jedna aplikacja ta TUNEIN, a na jednym sprzęcie gra ok, a na drugim nie chce wcale lub nie działa ta stacja jakaś dowolna radiowa. Odnosi się to większości stacji radiowych w tej aplikacji i czemu tak się dzieje?
 10. Tylko kiedy ten PIONEER zrobi tę aktualizację do SX-N30 i wieża PIONEER X-HM36D. Jakoś się do tego nie kwapią i nic nie ma i nie wiadomo kiedy będzie........... Radio ZET nawet nie gra w tym TUNEIN na tej wieża PIONEER X-HM36D, Unsupported Stream i cisza.............choć na komputerze, PC, laptopie, TV Panasonic działa ok. na TUNEIN wcale nie działa, ani VOX FM, ani Radio WAWA na niczym. Tylko kiedy ten PIONEER zrobi tę aktualizację do wieża PIONEER X-HM36D. Jakoś się do tego nie kwapią i nic nie ma i nie wiadomo kiedy będzie........... Bo np. Radio ESKA Poznań nawet na tej wieża nie działa............choć na komputerze, PC, laptopie, TV Panasonic działa ok. VOX FM powinien w TUNEIN jutro ruszać, natomiast Radio WAWA nie wiadomo, error stream wywala na wszystkim, na komputerze o jakieś hasła prosi do witryny i nie gra: http://waw04.ic1.scdn.smcloud.net , cyrki w tym TUNEIN. może ktoś zna te hasła jakie tam podać i co to jest?
 11. Serwis PIONEER powiedział, że wyjdzie za miesiąc aktualizacja, trzeba czekać! Że będą starali to poprawiać, żeby jak najwięcej tych stacji radiowych polskich działało w TUNEIN i na tej wieża PIONEER X-HM36D i innych, żeby takich błędów nie było. Poczekamy, zobaczymy........ Okaże się.......... I że TUNEIN działa inaczej na tej wieża PIONEER i inne aplikacje dajmy Spotify ,niż dajmy na PC, komputerze, laptopie, telewizorze Panasonic i może jakiś plików nie obsługiwać. Ale będą robić, żeby było to miej-więcej zgodne. Moim zdaniem powinno być identyczne ten TUNEIN jak na PC, komputerze, laptopie, telewizorze, a przynajmniej to samo powinno działać i te same stacje radiowe, a jest niestety inaczej. Powinni na polskie stacje radiowe zrobić na wzór TUNEIN jakąś inną aplikację podobną, żeby to sprawnie na tej wieża i z netu działało, albo natychmiast poprawić ten TUNEIN i doprowadzić do porządku przynajmniej z polskimi stacjami radiowymi, żeby chociaż były wszystkie dobre i miały dobre stream i nie wywalało jak jest teraz na wielu tych stacjach Unsupported Stream ..........i wiele nie działało........... może połączenie co z netem ci zerwało chwilowo w tym problem i zwiesiło sprzęt, przestało grać , a napisy pamiętało i wyświetlało temu dalej, w tym problem, z WiFi różnie bywa, zakłócenie chwilowe jakieś , zanik prądu, nawet internetu u twojego operatora, było zrestartować włączyć, wyłączyć zobaczyć po restarcie, spróbować przywrócić sprzęt do ustawień fabrycznych, sprawdzić dokładnie trzeba, włączyć innego wykonawcę lub stację radiową i zobaczyć na innym lub innej , bo część linków, wykonawców , stacji radiowych jest fake na tym TUNEIN oraz SPOTIFIY i wcale nie działa, jest fake............ potem wychodzą takie cyrki i ludzie muszą sprzęt reklamować W TUNEIN to buforuje jak są złe stream do stacji radiowych i wtedy wcale nie działają, trzeba patrzeć która działa ok. Niektóre stacje radiowe w ogóle zrywa jak u mnie Radio PLUS Warszawa, czkawka, przerywanka leci jakaś cały czas tylko w audio, ale to wina tych streamów złych i złych podawanych do danych stacji, do tego nie jest to na bieżąco dobrze aktualizowane przez kogoś, podobnie jest z wykonawcami. A działa z czasem poprawnie coraz mniej! Z czasem wszystko przestanie chodzić jak tak będą robić, zwłaszcza ,ze i tak już sporo nie działa , temu występują problemy u ludzi, Radio ESKA Poznań na przykład na necie PC, laptopie, telewizorze w tym TUNEIN działa prawidłowo, a na tej wieża PIONEER nie chce wcale nawet nie włącza............Unsupported Stream i se można posłuchać tylko na komputerze lub telewizorze. Albo tylko w serwisie ESKAGO, ESKARADIO na przykład w hbbtv (telewizji hybrydowej) w naziemnej DVB-T cyfrowej na której to też nie działa prawidłowo i wcale. Cisza jak kliknie na jakąś stacje radiową, podobnie w tym TUNEIN lub Spotify na wykonawcę.
 12. u mnie to samo nowa wieża na gwarancja, kupiona tydzień temu bodajże, dokładnie model PIONEER X-HM36D i też mam problem w niej z tym TUNEIN. Na przykład leci Play/128 kbps MP3- 75% reliable Radio Eska Poznań, gra na TUNEIN, w necie na laptopach, PC, TV Panasonic też na TUNEIN i.t.p jest ok stream, gra, nie gra na nowej wieży PIONEER z wi-fi, połączonej z netem w TUNEIN, nie wiadomo czemu, wywala Unsupported Stream, więc dziwne na jednym gra na drugim nie chce? Wina pewnie leży po stronie TUNEIN lub po stronie PIONEER, te dwa wyjścia, nie aktualizuje po prostu ta wieża nowych strem i pamięta stare niedziałające stream na stacjach radiowych. Wyzerować tam też nic nie da w tym Tunein z pamięci tej wieża. Nie działa na tej wieża wiele polskich stacji radiowych z połowa, chodzi co trzecia dopiero i to głównych w tym TUNEIN BRAK, wywala jak pisałem jakieś Unsupported Stream, wczoraj na przykład Radio ZET działało, dziś już nie działa Unsupported Stream, RMF FM pogra godzinę i wyłańcza sam ginie audio, po ponownym załączeniu gra znowu, Radio Plus Warszawa tnie przerywa czemuś, jakaś czkawka na tej stacji............zrywa na niektórych stacjach radiowych w ogóle połączenie z internetem.......i rozłańcza, przestaje grać dana stacja! VOX FM w ogóle nie działa, Radio WAWA też ne działa, ESKA ROCK też, Radio AKADERA i wiele podobnych. Wina albo tego TUNEIN lub PIONEER. Proszę o zgłoszenie tego do PIONEER niech to poprawiają, bo dziwne niektóre stacje radiowe graja na PC, KOMPIE, LAPTOPIE, nawet TELEWIZORZE PANASONIC, a na ich wieża PIONEER nie chce grać i jakieś Unsupported Stream, nie aktualizują te wieże PIONEER stream widocznie do stacji radiowych temu nie gra. Proszę pilnie o pomoc!!!!!!!! Brak wielu polskich stacji radiowych w tym TUNEIN ogólnie np. RMF24, RMF MAXX PODLASIE, ESKA SIEDLCE, ESKA BIAŁYSTOK, PONAD POŁOWA NIE DZIAŁA WOGÓLE!! WIEŻE PIONEER NIE AKTUALIZUJĄ STREAM, bo stacje radiowe które działają na PC, laptopach, nawet telewizorach w tym TUNEIN, jest ok, nie działają wcale na wieży PIONEER...............więc co za przyczyna, może ktoś wyjaśni? Wiem, że część stacji poblokowała stream w tym kanały grupy radiowej TIME,w tym ESKA GO, na niektórych kanałach radiowych pozmieniały w ogóle te stream nie z tej grupy wcale, ale to nie jest przyczyna, że na tej wieża PIONER nie gra wszystko. W hbbtv w naziemnej DVB-T jest ta ESKAGO i ESKARADIO i tam też nie działają mi wcale kanały radiowe, wchodzi klika i nic nie gra, czemu? W player EMITEL na MUX-8 , wcale nie ma kanałów radiowych grupy ESKA czemu? Na satelita też brak tych kanałów radiowych grupy ESKA, żadnej stacja nie ma, czemu? Jak tego słuchać? Rozumiem poblokowali, niech sobie sami słuchają z tej grupy! Ale problem występuje z innymi stacjami....... Do mojej wieża była aktualizacja i nic to nie dało! Wieża PIONEER aktualizowana, skonfigurowana ok, połączona z netem, zarejestrowana, DODANE KANAŁY RADIOWE DO FAVORITES i nie gra wszystko..............? Grają tylko niektóre polskie stacje radiowe. W stacjach lokalnych część nie gra też! Część polskich stacji radiowych co gra ok na PC, LAPTOPIE, Telewizorze w tym TUNEIN, wcale nie chce grać w TUNEIN na tej wieża PIONEER. Próbowałem wyłączać ją z zasilania, przywracać do ustawień fabrycznych, nic nie pomaga. Nie dość, że na FM pierdzenie, szum wiatru na tych stacjach radiowych dochodzi mi lub wcale , DAB+ nie mam zasięgu, nikłe moce nadawcze, mało nadajników i nie robią wcale, na satelicie też tylko parę stacji radiowych to jeszcze na necie i w tym TUNEIN nie posłuchasz normalnie na nowym sprzęcie PIONEER. Więc jak tego słuchać na nim? Reklamować i zwracać ta wieża PIONEER jak tego nie poprawią? Tego TUNEIN oczywiście, Spotfity też jakieś badziestwo wcale nie działające dane na niej. I to ma być internet na tej wieża nic więcej nie ma. Nawet tego radia nie posłuchasz poprawnie na niej na czym innym, chodzi mi z netu oczywiście, a TUNEIN nie działa jak należy na niej, braki polskich stacji radiowych lub nie działają, zrywa czasami połączenie. Już lepiej to wszystko działa na TV PANASONIC.
×
×
 • Utwórz nowe...