Skocz do zawartości

greenadine

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

O greenadine

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Polska

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Przed podjęciem decyzji chciałem jeszcze wypytać o jedną rzecz: standby passthrough. Niektóre portale piszą, że w modelu 485 nie ma tej funkcji, tak samo jak i w 585 a pojawia się dopiero w 685, natomiast inne podają informację, że już 485 ją ma. Jak to w końcu jest z tym hdmi standby passthrough. Nie wszystkie materiały będę chciał puszczać przez KD..
 2. Jest jeszcze jeden pomysł, który podsunął mi znajomy przed chwilą. Podeślę zdjęcie poglądowe z mieszkania poniżej. Jeżeli kable byłyby wystarczająco cienkie-można było by przeciągnąć je pod szafką a nastepnie pod dywanem i wypuścić je z tyłu za kanapą i dać satelity na podstawkach. Co Wy na to? Czy są na rynku wystarczająco cienkie kable aby nie odznaczały się pod dywanem?
 3. Propozycje są mile widziane, jeżeli starczy funduszy to dokupię również suba. Jeżeli nie-nic nie stoi na przeszkodzie aby takiego zakupu dokonać za parę miesięcy, czyż nie?
 4. Zdaję sobie z tego sprawę, jednak z racji ograniczonego budżetu muszę stawiać na jakieś kompromisy. Subwoofer.. no właśnie. Mieszkanie w bloku, wszędzie dookoła marudzący sąsiedzi. Chciałem ale chyba trzeba będzie obejść się smakiem. Nie jestem fanem dudniącej muzyki a dotychczas radziłem sobie z zestawem stereo, tak więc najprawdopodobniej będę zmuszony pominąć ten element zestawu.
 5. Niestety listwy przypodłogowe są klejone, więc montaż pod listwą nie wchodzi w grę, tak samo jak i zrywanie podłóg..;)
 6. @Q21 Czy jeszcze jakieś propozycje centralnego się znajdą? @Markcox zdaję sobie z tego sprawę, nowy nabytek ma stać na szafce:) Niestety salon mam otwarty na przedpokój więc nawet pociągnięcie kabli w listwie przypodłogowej nie wchodzi w grę a nie chcę kuć całkiem niedawno położonych gładzi..
 7. @Q21 system Denona z heosem nie zadziała przy takim zestawie? @S4Home polecicie do tego jeszcze jakiś głośnik centralny? Tutaj uwaga od mojej żony..ma być w kolorze przelakierowanych Tonsili..czyli biały:D
 8. Witajcie, Przy okazji przeprowadzki do nowego lokum nie pomyślałem nad przeprowadzeniem w ścianie/podłodze kabli do głośników tylnich.. Wczoraj padł mi amplituner, który napędzał dotychczas w systemie stereo 2x Tonsil Maestro II 180. Przy tej okazji chciałem rozbudować swój zestaw do 5.0, tu pojawiają się jednak pewne problemy. Chcę dobrać taki amplituner, który obsłuży mi zarówno Tonsile, jak i centralny głosnik połączone kablami z amp. natomiast 2głośniki tylne chciałbym mieć podłączone bezprzewodowo. Czy na rynku oprócz Musiccast`a od Yamahy i Heosa od Denona cokolwiek obsłuży takie połączenie? Będę wdzięczny za wszystkie porady, pozdrawiam.
×
×
 • Utwórz nowe...