Skocz do zawartości

Adam Faltynowski

Uczestnik
  • Zawartość

    3
  • Dołączył

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez Adam Faltynowski

  1. Witam. Panowie mam zestaw technics oparty na Se a900s z procesorem, kolumny sb-cs75 i mam pewien dylemat. Wszystko jak dla mnie bardzo ładnie, nigdy nie nawalam muzyką bardzo głośno, ale czasami czuję brak takiego pięknego dolnego basu. Zastanawiam się czy ma sens wymienić kolumny na sb-ex3, czy dołożyć jakiś sub? Pokój około 20m. Mam ten zestaw od wielu, wielu lat i w grę wchodzą tylko zmiany w palecie sprzętu technicsa i tylko stereo. Dzięki bardzo za pomoc i porady.
  2. Dzięki bardzo. Aufioklan i kilka z z listy autoryzowanych przez Yamaha. W takim razie mam . jeszxse pytanie czy 679 będzie działał jak Sobie wymyśliłem?
  3. Witam Panowie. Mam następujący problem. Planuje zakup 481 aby móc korzystać ze stref B przy pomocy musiccast. W żadnym salonie nie są mi w stanie wytłumaczyć, czy to będzie działać tak jak bym chciał. Planuje postawić wzmacniacz w salonie razem z 2 kolumnami, słuchać muzyki i oglądać tv z dźwiękiem przez kolumn. Ponieważ w sypialni . mam glosniki sufitowe chce tam.podpiac strefę B wzmacniacza i teraz najważniejsze. Czy oglądając tv w salonie mogę puszczać muze z netu w sypialni w tym samym czasie? Jakie są możliwości i ograniczenia. Proszę o pomoc, pracownicy w salonach nie ogarniają tematu a to nie jest chyba bardzo skompliwowane. Z góry dzięki za pomoc Adam.
×
×
  • Utwórz nowe...