Skocz do zawartości

Ja Ro

Uczestnik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Ja Ro

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Gdańsk

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Polecam iFi ZEN DACa.Za te niewielkie pieniądze jest super (jak dla mnie).
 2. Nie można powiedzieć o iFi ZEN Dac,że gra jasno na górze.W mojej ocenie gra równo i naturalnie.Jestem bardzo zadowolony.
 3. Zakupione i podłączone.Gra to jak dla mnie super.Panu Szymonowi z Q21 dziękuję za doradztwo i sfinalizowanie sprawy 👏👏👏
 4. Ale Q21 jest w Pabianicach 🤣
 5. Czy z innymi stronami też było słabo? Czy tylko Tidal?
 6. Dzień dobry. Ostatnimi czasy noszę się z zamiarem kupna słuchawek.Sporo czasu spędzam w domu przy biurku.I tak sobie pomyślałem,że warto kupić sobie coś lepszego niż moje stare budżetowe AKG.Nie chcę wydawać nie wiadomo jakich pieniędzy.Zrobiłem szybkie rozpoznanie w sieci W kwocie około 2,5 tys „wymyśliłem” sobie taki zestaw:HiFiMan Sundara+iFi Audio Zen DAC+iFi Audio iPower.Moje pytanie brzmi:Czy taki zestaw ma sens? P.S Tidal Master z PC.Muzyka „spokojna”
 7. Słuchałem Emit 20 z Cyrus One.Super zestaw.
 8. Chyba lekkim nadużyciem jest powiedzenie o Heco Aurora 300...świetne kolumny
 9. A może takie:https://www.imperiumaudio.pl/heco-celan-gt-302-kolumny-podstawkowe.html.Sam się nad nimi zastanawiam do pokoju 16m2.
 10. Ja Ro

  NAD C338

  @S4Home proszę o dostosowanie formy do treści. Złośliwości są w tym przypadku zbędne. Nie pisałem nic o BARDZO cichym słuchaniu.Po drugie:co dziwnego jest w braniu pod uwagę głośników podstawkowych i podłogowych,do jednego pomieszczenia?Albo cena???Po trzecie pytam o głośniki białe...a są polecane w kolorze drewna.Jeśli taka ma być pomoc ze strony branży,to ja już podziękuję
 11. Ja Ro

  NAD C338

  Proszę o odpowiedź.Z jakimi głośnikami NAD C338 zagra dobrze w pokoju 16m2.Raczej ciche słuchanie,spokojna zrównoważona muzyka.Myślałem o Heco Revolution 3,KEF Q350,Pylon Pearl 25...muszą być białe...WAŻ A może jeszcze coś innego?
×
×
 • Utwórz nowe...