Skocz do zawartości

Ja Ro

Uczestnik
 • Zawartość

  15
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Gdańsk

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. https://www.q21.pl/topping-dx7-pro-czarny.html i https://www.q21.pl/hifiman-sundara.html Nie ma za co.
 2. Jeśli mam być zupełnie szczery to nie słyszę żadnej różnicy między zasilaczem i tylko po USB Dzisiaj nie kupiłbym go.Po pół roku słuchania iFi ZEN Dac mogę go z czystym sumieniem polecić do Sundary.Jak dla mnie to jest super granie.Niczego mi nie brakuje.Polecam serdecznie.
 3. Nie można powiedzieć o iFi ZEN Dac,że gra jasno na górze.W mojej ocenie gra równo i naturalnie.Jestem bardzo zadowolony.
 4. Zakupione i podłączone.Gra to jak dla mnie super.Panu Szymonowi z Q21 dziękuję za doradztwo i sfinalizowanie sprawy
 5. Ale Q21 jest w Pabianicach
 6. Czy z innymi stronami też było słabo? Czy tylko Tidal?
 7. Dzień dobry. Ostatnimi czasy noszę się z zamiarem kupna słuchawek.Sporo czasu spędzam w domu przy biurku.I tak sobie pomyślałem,że warto kupić sobie coś lepszego niż moje stare budżetowe AKG.Nie chcę wydawać nie wiadomo jakich pieniędzy.Zrobiłem szybkie rozpoznanie w sieci W kwocie około 2,5 tys „wymyśliłem” sobie taki zestaw:HiFiMan Sundara+iFi Audio Zen DAC+iFi Audio iPower.Moje pytanie brzmi:Czy taki zestaw ma sens? P.S Tidal Master z PC.Muzyka „spokojna”
 8. Słuchałem Emit 20 z Cyrus One.Super zestaw.
 9. Chyba lekkim nadużyciem jest powiedzenie o Heco Aurora 300...świetne kolumny
 10. A może takie:https://www.imperiumaudio.pl/heco-celan-gt-302-kolumny-podstawkowe.html.Sam się nad nimi zastanawiam do pokoju 16m2.
 11. Ja Ro

  NAD C338

  @S4Home proszę o dostosowanie formy do treści. Złośliwości są w tym przypadku zbędne. Nie pisałem nic o BARDZO cichym słuchaniu.Po drugie:co dziwnego jest w braniu pod uwagę głośników podstawkowych i podłogowych,do jednego pomieszczenia?Albo cena???Po trzecie pytam o głośniki białe...a są polecane w kolorze drewna.Jeśli taka ma być pomoc ze strony branży,to ja już podziękuję
 12. Ja Ro

  NAD C338

  Proszę o odpowiedź.Z jakimi głośnikami NAD C338 zagra dobrze w pokoju 16m2.Raczej ciche słuchanie,spokojna zrównoważona muzyka.Myślałem o Heco Revolution 3,KEF Q350,Pylon Pearl 25...muszą być białe...WAŻ A może jeszcze coś innego?
×
×
 • Utwórz nowe...