Skocz do zawartości

jingiel

Uczestnik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

O jingiel

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Mielec

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jestem w szoku. W porównaniu do Oberon 5-niebo, a ziemia. Nie żałuję ani złotówki jakie na nie wydałem.
 2. I myślisz, że dzwięk już na drugą połowę nie poleci, bo będzie niewidzialna bariera?
 3. Jednak trochę później będą, bo nie ma na stanie w tej chwili. Parę dni i wszystko będzie jasne.
 4. Ok. W czwartek powinny być
 5. Zamieniłem na razie na Oberon 7. Są w drodze
 6. U mnie w małym pomieszczeniu grają licho Przyzwyczaiłem się do potężniejszego grania. 20 lat jako akustyk realizowałem koncerty różnych wykonawców. Chętnie zamieniłbym w sklepie te kolumny na oberon 7. 14 dni jeszcze nie minęło.
 7. Stan sklepowy Dali Oberon 5 para. Jasne, przód biały. Do mojego pokoju są za małe. Mogę dołożyć zdjęcia. Tej. 602772275. 1500/szt
 8. Onkyo NR686 i kolumny Dali Oberon 5. To jest w drodze. Gdyby jednak potrzebny był subwoofer to co polecicie w cenie ok 1500 zł?
 9. Dzięki za podpowiedzi. Odnośnie cen będę pytał o konkretne wyceny. Faktycznie nie chcę zbyt większych od tych co mam, czyli Jamo 506. Te prawie na styk. Klamka zapadła. Zamówiony Onkyo. Teraz kolumny, ale Q21 coś mi nie chce wycenić w wiadomości prywatnej.
 10. Zdecydowanie wolę podłogowe. A jak ten Marantz zabrzmi w koncertach zrealizowanych w 5.1? No i te same kolumny do niego? Marantz cenowo tysiąc drożej niestety. Kwestia przemyślenia i pozostania przez miesiąc bez sprzętu. Pisząc o Heco miałem raczej na myśli o Aurora 700+300 plus center 30.
 11. Kolumny to tylko wstępnie tak napisałem. Coś słyszałem o Heco Aurora. To kwestia miesiąca lub dwóch. Pokój jest mały. Zresztą jakie kolumny poleciłbyś do Onkyo?
 12. Ciekawa opcja. Tak, 90% muzyki w formie koncertów na blu-ray. Zagra to fajnie basem? Ale wracając do pytania to który amplituner lepszy?
 13. Prozaiczne pytanie. Co lepiej wybrać z tych dwóch. Docelowo kolumny chyba Pylon. Pokój niewielki 12 m kw. Blues, rock. Lubie jak fajnie bas daje. Do tej pory miałem Jamo 506 i Denon AVR 1611. Grało jak dla mnie całkiem zacnie. Filmów nie oglądam, tylko koncerty z blu-ray
×
×
 • Utwórz nowe...