Skocz do zawartości

dedek

Uczestnik
 • Zawartość

  82
 • Dołączył

 • Ostatnio

O dedek

 • Urodziny 03.07.1983
 1. Właśnie o takie coś mi chodziło. Pozdrawiam.
 2. Moja propozycja, nie wiem czy słuszna ale zawsze warto rozważyć. Może by tak Słuchawki otrzymały jakieś swoje osobne miejsce? Bo tak wplątane pomiędzy iphony, mp3, divx kojarzą się mało audiofilsko. Mnie np. to zmyliło i myślałem, że to kolumny są te "lepsze" na pierwszym miejscu.
 3. I z tą wiedzą od Was wybieram się na testowe słuchanie i zakupy. Dziękuje za pomoc.
 4. Dzięki Panowie za wszystko, ja będe musiał wybrać słuchawki w salonie ponieważ nie znam się na tych opisach. Nie wiem jak brzmi dźwięk ciepły a jak ciemny i jasny.
 5. Mam fioo olympus 2 aby podłaczać komputer do wzmacniacza lub słuchawki do komputera. Wolę nowe sprzęty ze względu na obawy i słabe nerwy.
 6. Źle to napisałem. Na myśli miałem to, że mało widzę polecanych kolumn np. Yamahy czy jamo jak ktoś pyta o kolumny do tysiąca czy tysiąca z groszami. Ale nie twierdzilem że tak jest. Tylko tak się pytam? Także źle to oceniłem po najtańszych modelach. O których wszędzie się mówi. Bład. Faktycznie. Dzięki za poprawe. Na wzmacniacz i słuchawki mam 2 tyś. Nie wiem jeszcze jak to podzielić? Pewnie trochę ponad tysiąc na słuchawki.
 7. Mogę zapytać jakich producentów unikać. Bo jak widzę w świecie kolumn unikane i nie polecane są pewne marki. Nie spotkałem się aby ktoś polecał kolumny np. Jamo, Jbl, Yamaha, Cerwin vega Także pewnie i w świecie słuchawek takie coś ma miejsce?
 8. Tak. Teraz tylko słuchawki i idealne słuchanie bez kompromisów. A może kiedyś kiedyś stworze sobie jakiś kącik z monitorami bliskiego pola. Ale to kiedyś bo teraz chcę poznać muzykę na nowo w prawdziwej audiofilskiej jakości.
 9. Dzięki za porady. Muszę się zainteresować tymi kolumnami bliskiego pola bo bardzo mało o tym wiem.
 10. Na pewno warto mieć. Ale ja musiałem sprzedać aby mieć na słuchawki i wzmacniacz. I w moim przypadku nie miało to sensu bytu. Po kupnie nowych mebli zostawili mi tylko parapet na kolumny. Także nawet ich tam nie kładłem. Teraz na całe problemy z ustawieniem będę mógł się wypiąć.
 11. Miałem dokładnie tak jak piszesz. Nie było sensu słuchać muzyki. Mogłem od razu iść w system słuchawkowy. Prawda jest taka że jak się nie ma osobnego odpowiedniego pokoju na ustawienie kolumn to nie ma sensu kupować sprzętu. Tylko od razu słuchawki i wzmacniacz do nich.
 12. Tak. To chyba jedyny mankament słuchania w słuchawkach. W moim przypadku będzie malutki w porównaniu do mojego ustawienia kolumn i umeblowania pokoju. Obecnie nie mogłem już niczego słuchać nie słysząc echa filiżanek i innych zbieraczy kurzu.
 13. Dzięki! To świetnie. Ja lubię dźwięk ze słuchawek. Teraz jestem upewniony, że warto kupić droższe słuchawki i ręszte sprzętu.
 14. Witam! Panowie mam dość już walki o pokoje i ustawienie. Muszę się przesiąść na odbiór słuchawkowy. Mam pytanie, czy słuchawki są akceptowalne w światku ludzi lubiących słuchać muzyki tak jak została nagrana. Czy ogólnie preferuje się tylko kolumny? Bo jak słuchawki nie oddają wszystkiego co jest nagrane na płycie to dam sobie spokój z muzyką i zacznę oglądać telewizję i plotkować pod klatką jak prawdziwy porządny człowiek.
×
×
 • Utwórz nowe...