Redakcja AUDIO

Admin
 • Zawartość

  375
 • Dołączył

 • Ostatnio

1 obserwujący

O Redakcja AUDIO

 • Ranga
  Szefowa

Ostatnio na profilu byli

11907 wyświetleń profilu
 1. Tak właśnie, kwestia ajaxa, jak się dowiedziałam. System zlicza posty za każdym odświeżeniem na nowo - niestety. Jedno kliknięcie więcej
 2. Didek12345, o częściach ciała na innym forum poprosimy
 3. Panowie, jak mniemam, autor wątku miał na myśli kolegów taty z imprezy i nie planował nikogo urazić Ale fakt - na naszym forum wiele najlepiej obeznanych ze światem audio osób jest właśnie w tym przedziale wiekowym i mają one słuch lepszy niż połowa mieszkańców Mazowsza. Hadar, jakby kulą w płot trafiłeś niechcący Połóż uszy po sobie, a Jacek75 i Belfer54 niech się nie denerwują, tylko wielkodusznie wybaczą Mamy piąty słoneczny dzień w tym roku, radujmy się
 4. U lala i ja się dołączam! GRATULACJE, to się nazywa liczba Jarek, wybierasz sobie od nas 20 płyt w prezencie i przesyłasz mi tytuły, ja zaś Tobie paczkę http://audio.com.pl/muzyka/newsy/20541-plyta-cd-w-prezencie-wraz-z-prenumerata-magazynu-audio
 5. Numerowanie postów jest, aczkolwiek dziwacznie znika przy przechodzeniu na kolejne strony, licząc od początku lub końca i nic z tym podobno nie można zrobić Tło pod cytatami jest ciemniejsze, dodałam też nowe emotikony, w samych emocjach są 143, żeby wszystkie zobaczyć, należy kliknąć w listę kategorii (prawy górny róg) i wtedy lista się rozwinie. Jeśli chodzi o odstęp między wierszami po naciśnięciu klawisza "enter", to aby zmniejszyć światło, klikajcie na razie shift+enter. Jakie informacje miałyby się znaleźć w okienku profilu użytkownika po najechaniu na avatar / nick? Miejscowość czy coś jeszcze? Giełda ostatnio była poprawiana, przetestuję raz jeszcze.
 6. 24 maja o 13:00, 20:00 i o północy oraz w sobotę, 27 maja o 11:00 na Kino Polska Muzyka będzie emitowany program "Godzina ze Zbigniewem Wodeckim". Nie zabraknie "Zacznij od Bacha", od którego rozpoczęła się kariera Wodeckiego. Stacja zaprezentuje m.in. klip z 1978 roku, nagrania m.in. do "Lubię wracać tam, gdzie byłem"," Z tobą chcę oglądać świat", "Pełnia szczęścia", "Izolda", czy "Chałupy welcome to". Będą występy Wodeckiego z Ireną Santor, Zdzisławą Sośnicką czy z zespołem Mitch & Mitch, z którym artysta nagrał po 40 latach ponownie swój utwór "Rzuć to wszystko co złe".
 7. Właśnie miałam to napisać, ale mnie uprzedziłeś. Smutno
 8. Na razie ze wszystkim jest lipa, bo za dużo prac na raz chłopaki mają. Ale walczę - właśnie teraz
 9. W miarę niedrogie z mocnym basem - Monstery, bardziej wyrafinowane, też z mocnym basem JBL S300.
 10. Zgadzam się z opinią Angela, a w czerwcu wybieram się na koncert Moniki
 11. Właśnie media podają, że nie żyje Chris Cornell, frontman Soundgarden i Audioslave Nie wiadomo, co się stało, w każdym razie nagle i niespodziewanie. Miał 52 lata.
 12. Wreszcie mogłam przysiąść, a to jeszcze nie koniec
 13. Jestem Od rana przeglądam tematy w Stereo, utworzyłam trzy nowe fora - Akustyka, Kabelki i tematyczny-dyskusyjny. Dzięki za wszystkie uwagi, część z nich na pewno jest do zrealizowania. Będę dręczyć i męczyć kogo trzeba, żeby choć tę numerację postów na razie wprowadzić. Aha, gdy przenosiłam tematy do forum "Audiofile dyskutują" w niejednym pierwotnym miejscu danego tematu nie zostawiłam linku przekierowującego do nowego miejsca. Taki los spotkał dyskusje m.in. z Nic o nas bez nas. Wybaczcie, ale to z pośpiechu i zmęczenia Siódmą godzinę już tak się bawię Zobaczycie ponadto temat o prądzie w kablach niejako zdublowany, bo mi się dwa razy go przeniosło. Link za 3 dni zniknie, boję się go usuwać, bo może wylecieć cały temat (bo id jest to samo) - tak mi się przydarzyło raz na starym forum i wolę nie tykać.
 14. Sprawdzimy, bo wszystko było OK.
 15. Mówcie o wszystkim, co Wam przeszkadza, analizujemy każdą propozycję. Problemem jest mała liczba rąk, ale nie jest tak, że Wy sobie a my sobie :-) Każdy problem jest ważny i za nic nie przepraszajcie :-) Dopiszę uwagi do listy dla programisty i pogodnię go w poniedziałek.