Skocz do zawartości

Andrzej Szreder

Uczestnik
 • Zawartość

  26
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Andrzej Szreder

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Pomorskie

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Amplituner na android. Tak samo nigdy w życiu więcej nie kupię jak tv z andkiem na pokładzie. Sony tv zakup dwa lata temu i już wsparcia nie ma. Brak upgrade do Oreo. Telewizor zanim coś zrobisz pilotem oo włączeniu daj mu 10 minut zanim zmienisz źródło albo kanał. Największe gówno jakie świat widział.
 2. Yamaha ma 2.0, ale piszą o 2.1 w przyszłej aktualizacji firmware.
 3. Rapsberry pi 4 sygnał na amplituner upscaling do 4 k i jest ok. Najbardziej cieszy to.
 4. Ja miałem tak samo jak ty jak zainstalowałem kodi na pc z windows store. Nic więcej nie dało się ustawić. Wywaliłem kodi z Windowsa i pobrałem z linka na forum kodi wersję 18.5. o dziwo tam mam wszystko tak samo jak ma Iron na srcreenie
 5. a jak to łączysz? mini jack-mini jack, w wieży masz takie wejście z przodu, ale w TV nie masz takiego wyjścia, no chyba że mówisz o tym słuchawkowym. Masz zrobiś tak aby połączyć wyjscie euro scart z tv na wejście mini jack w wieży, lub jeszcze spróbować jak Ci się chce coś takiego.
 6. jedyna możliwość to zwiększyć poziom głośności w tv i w wieży, no chyba że jest jakaś regulacja czułości wejścia w wieży jeszcze, ale w menu i instrukcji obsługi tego nie widziałem.
 7. fakt, tak może być kolego yahoo Ale jest jeszcze jedna opcja, którą można spróbować. Z TV wyjść kostką Euro z chincami i wejść takim tórjnikiem na wejście mikrofonowe audio z przodu pod klapką w wieży Przewód RCA-RCA kolega już ma Nowy obraz mapy bitowej.bmp
 8. kolego a jaki ten Scart jest? jest kilka rodzajów tego kabla kolego, a widziałes kiedyś aby gniazdo scart było komuś potrzebne do puszczania dźwieku z wieży na tv. Gniazdo scart ma wejścia i wyjścia.
 9. Kabel scart euro. Piszę jak byk na wieży LG Euro AV to TV. Reszta w tv to wejścia. Na tv widać że gniazdo euro jest wejściem i wyjściem. Pismo obrazkowe się kłania kolego. Jak byś to pokazał komuś w starożytności to by skumał.😁
 10. Tak to wygląda u mnie na tv. Ale ponieważ on nie daje nic więcej niż dd plus. Dziś puszczałem przykładowe pliki w różnych formatach. Z tv nic więcej niż dd nie uzyskałem. Podłączyłem pc przez HDMI i dd+thdtm lub coś podobnego na wyświetlaczu Yamahy się ukazało. Co do kodi na tv działa tak samo jak z pc tyle że na pc lepiej bo dekoduje dźwięk w lepszej jakości. Jak przyjdą głośniki to jutro testy atmos z pc. O dziwo windows 10 po aktualizacji ma taką możliwość. Tak mi się wydaje że tv box do lamusa.
 11. Podzielam opinię JaQ. Do kina i filmów ok. Do muzyki nie widzę potrzeby, u mnie jest na off. Wkurza jego auto on off. Można powiedzieć że w ogóle nie działa. Non stop się włącza i wyłącza.
 12. a to robiłeś? 9a. W przypadku większości telewizorów Samsung, LG, Sony i Vizio* soundbar automatycznie odpowiada na działanie pilota zdalnego sterowania tV.Funkcje sterowane to regulacja głośności i wyciszanie. naciśnij i przytrzymaj przycisk shuFFle na pilocie soundbara, jeżeli chcesz wyłączyć tę funkcję. uwaga:– upewnij się, że wyjście dźwiękowe na telewizorze jest ustawionena „głośnik zewnętrzny”.– w przypadku niektórych pilotów zdalnego sterowania ta funkcjamoże nie działać prawidłowo.– ta funkcja nie działa z pilotem lg magic remote.– ta funkcja może nie działać prawidłowo, gdy włączony jest trybhdMi cec.– niektóre piloty mogą nie działać w przypadku ciągłego naciskaniaprzycisku głośności.– jeśli pilot do telewizora nie jest obsługiwany, postępuj zgodnie zrozdziałem 9b i wykonaj programowanie podczerwienią Może spróbuj jeszcze tak 9b. W przypadku innych telewizorów zaprogramuj funkcję zdalną IR aby zaprogramować soundbar tak, aby reagował na funkcje pilotado zdalnego sterowania telewizorem, wykonaj poniższe czynności:najpierw naciśnij i przytrzymaj przyciski VoluMe + oraz source,aby włączyć tryb programowania naciśnij przycisk power na soundbarze, a następnie przyciskpower na pilocie zdalnego sterowania tV.
 13. hej w opcjach Bravia Sync masz wszystko powłączone ? Czy urządzenie jest na liście urządzeń możliwych do sterowania? druga sprawa, może spróbuj wymienić na inny przewód HDMI. Jeżeli tyle trzeba się naklikać, to może lepiej zrezygnować z załączania wszystkiego jednym pilotem.
 14. dzięki za wyjaśnienie, teraz kumam. Jak kiedyś zanabędę BD to może poczuję w czym różnica.
 15. co to znaczy że netflix ma atmosa udawanego? na amplitunerze pojawi sie dolby atmos czy nie? to jest pytanie? oczywiście w filmach które są w tym systemie dostępne i o ile ma się system głosników np. 5.1.2. to że teraz z sygnału tv nie mogę nic więcej wyodrębnić to rozumiem, ale skoro Ferdek ma to dlaczego miałoby być to coś udawanego. Rozumiem różnicę w jakości między netflix a BR, ale co do zasady jak to jest? lub jak może być? "DD 5.1 z TV z netflixa" vs "udawany Atmos w 5.1.2 z netflix z Ferdka" bo tylko takie źródło mogę mieć. zastanawia mnie zakup tego Ferdka.
×
×
 • Utwórz nowe...