Skocz do zawartości

Kamil4365

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Bochnia

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Narazie wszystko zostaje. Najwyżej potem będę sprzedawał. Spytałeś czy to w końcu ma być kino czy stereo. Nie znam się ale głównie chodzi mi o muzykę jeżeli jest stereo czyli wzmacniacz na 6-8 kolumn to stereo. A jeżeli nie ma to kino czyli amplituner. Na tego typu sprzęt nie mam dużych kokosów także interesuje mnie używany do 600-700zł
 2. RoRo super i ja cie rozumiem i ty mnie rozumiesz. Wiadoma sprawa z tymi Altusami sprzęt audio cały czas jest coraz lepszy a te Altusy to maja swoje lata. Tak na dobry początek jakie kolumny polecał byś zakupić z takich lepszych, prawdopodobniej używanych? Trochę pouczenia na temat sprzętu zawsze dobra sprawa bo ja na ten temat to trochę świeży jestem a chce mieć i wiedzę jakąś na ten temat i powoli coraz lepiej kompletować sobie sprzęt do muzyki.
 3. Mianowicie potrzebna mi informacja o tym jaki format audio jest najlepszy do słuchania muzyki na podłogowych kolumnach typu Altus. Chciałem pobrać troche muzyki ale samo mp3 mnie nie zadowala. Wole jak najlepszy format dostosowany specjalnie pod kolumny. Czytałem o FLAC, WAV a wy jakie polecacie lub jakie wiecie ze są najlepsze?
 4. Rozważę zmianę sprzętu ale nie ukrywam ze na ten moment bym chciał zostawić wszystko tak jak jest może za jakiś czas. Myśle ze decyzje na temat zmiany podjął by także za mnie amplituner ponieważ kupując go sprawdzając jak funkcjonuje osłuchują brzmienie muzyki/fimow na tych kolumnach powiedziało by samo za siebie czy trzeba zmieniać cały sprzęt czy nie. Nie ukrywam ze na ten moment nie byłbym w stanie ani kupić całego zestawu z głośnikami ani sprzedawać po za tym bardzo gustuje w tego typu kolumnach. Ale wracając do amplitunera powiedzmy ze kupiłbym w miarę do dobry oczywiście używany interesuje mnie porównanie między wzmacniaczem stereo a takim amplitunerem. Czy amplituner wykorzystywał by cała moc głośników czy było by dobrze brzmienie , jakość a także głośność. Co do powierzchni pokoju to około 15x20m
 5. Wzmacniacz Denon DRA-425 A kolumny 2x Altus 140 i 2x Tonsil Mildon 80 Wielkie dzięki. Naprawę super pomysł.
 6. Witam. Nie jestem pewien czy dobrze trafiłem w razie czego wybaczcie . Mam pytania co do kina domowego otóż rok temu skompletowałem sobie 2 pary głośników podłogowych oraz wzmacniacz zarówno do filmów jak i do muzyki ( głównie ) wszystko pięknie miesiąc temu naszło mnie na zakup większej liczby głośników, lecz z racji tego ze wzmacniacze głównie posiadają wejście na 2 pary kolumn rozmyślam na zakupem kina domowego gdzie są wejścia na 4-6 par kolumn. Czytałem sporo na temat tych wzmacniaczy głównie interesował mnie temat z włączaniem muzyki na takich kinach domowych a więcej było na temat filmów. I pytanie do was czy takie kino domowe różni się czymś więcej on stereo po za tym ze ma 5.1-7.1? Głównie chodzi mi o jakość muzyki i głośność. Czy kino domowe ma do siebie jakieś wady w porównaniu do wzmacniaczy stereo? Z góry dziekuje.
×
×
 • Utwórz nowe...