Skocz do zawartości

anais

Uczestnik
 • Zawartość

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

 1. Co do systemu plików to zgadza się - musi być FAT 16 lub 32, NTFS już nie. A może ktoś ma już doswiadczenie w podłączaniu dysku do odtwarzacza?
 2. Podłączę sie do wątku, bo poruszyliście kwestię, która mnie interesuje. Chodzi o zewnetrzny HDD. Czy jesli podłączę taki 2,5" dysk zewnętrzny do gniazda USB w odtwarzaczu Pioneera DV-420, to odtwarzacz bedzie widział ten dysk? Czy może musi być to dysk z osobnym zasilaniem?
 3. RoRo, sprawdziłam na kablu HDMI i działa . Dziękuję za pomoc.
 4. Dziękuję za porady. Wreszcie gra tak jak powinno. Pozdrawiam.
 5. Czy gniazdo USB w amplitunerze spełnia tę samą rolą co gniazdo USB w odtwarzaczu DVD?
 6. RoRo, w instukcji podają tak, cyt. " Jeśli korzystasz z połączeń HDMI, bedziesz mółg się cieszyć wilokanałowym dźwiękiem kina domowego" (ładnie napisane ) Czy to oznacza, że jednak dekoduje ten dźwięk z gniazda HDMI? Nie mam teraz żadnego kabla pod ręką aby to sprawdzić.
 7. Dziękuję za pomoc. Po południu nabędę odpowiedni przewód i mam nadzieję, że w końcu wszystko zagra tak jak powinno. Pozdrawiam.
 8. Nikt tu chyba nie wspomniał o Tubular Bells - DVD koncertowe z drugą i trzecią częścią Dzwonów. Warto.
 9. Pink Floyd, Marillion, Oldfield, Joy Division - to najczęściej gości w moim odtwarzaczu.
 10. W tych audycjach nie tylko grano wspaniałą muzykę, ale tez ciekawie o niej mówiono. Beksiński, Kaczkowski kształtowali mój gust muzyczny. Teraz jest tego mało.
 11. No to wszytsko jasne. A podłączajac, którym kabelm uzyskam najlepszy efekt? I czy można ewentualnie podłączyć to kablem HDMI - i jaki to da efekt w porównaniu do kabli, o któych piszesz.
 12. Witam Po kolei: Pierwsze pytanie - tak drugie pytanie - 2 x cinch trzecie pytanie - tak Kolumny Amtech, bodajże hts006 Pozdrawiam
 13. To mój pierwszy post na forum, więc witam wszytskich. Jednocześnie proszę o pomoc. Zakupiłam kilka dni temu zestaw Pionieer VSX-519 + DV-420. Zielona jestem w tym temacie, a brak kogoś majacego o tym pojęcie pod ręką . Po długich bojach połączyłam całość i gra, ale jest problem. Gdy chcę obejrzejrzeć film i wybieram opcję Auto Surround, jak zaleca instrukcja obsługi, słyszę dźwiek tylko na przednich głóśnikach.Film ma dźwiek 5.1 i taki jest wybrany w odtwarzaczu DVD. Co robię źle? Jesli potzrebne są jeszcze jakieś informacje z mojej strony, to podpowiedzcie proszę co mam napisać. Pozdrawiam, anais
×
×
 • Utwórz nowe...