Skocz do zawartości

bubuu

Uczestnik
 • Zawartość

  27
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Opolskie

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Teraz jest promocja na 3 miesiące za 4zł. Założyłem konto i próbuje zrobić wpłatę kartą i wyskakuje mi takie coś: "Twoja transakcja nie może być zakończona. Powodem mogły być nieprawidłowe dane karty kredytowej, przeterminowana karta lub ograniczenia nałożone przez bank. Spróbuj jeszcze raz lub użyj innej karty kredytowej. Jeśli problemy wciąż występują, skontaktuj się z bankiem, który wyda tę kartę." Dane wpisane prawidłowe, kasa też jest, a gdzieś indziej bez problemu przed chwilą zapłaciłem. Problem tylko na tym Tidalu, karta ING Visa. Miał ktoś z tym problemy?
 2. Wątek czytam i tym bardziej mnie to utwierdza, by na razie nic nie kombinować i zostawić tak jak jest. Zawsze też, można pójść jeszcze w trochę tańszą opcje i np dodanie subwoofera do mojego zestawu, tylko właśnie w Q5 pro jest takie wyjście, a w A8 nie ma. Czy to będzie szło jakoś podłączyć?
 3. Cena R300 jeszcze by była do przełknięcia, ale R3 to już trochę za dużo. Tylko właśnie używki jak coś, ale na razie cieszę się tym co mam W tej polskiej instrukcji co idzie ściągnąć z neta jest napisane 1,5m, a w tych co dostałem w pudełku ,nie było napisane jaka długość. Ja dostałem 1m.
 4. W sumie teraz mogę potwierdzić, że jak bym miał wybierać jeden zestaw, między Q5 pro + Kef q350, a A8 + canton sp 206, to bym wybrał ten pierwszy (oba nawet wychodzą w podobnej kwocie). U mnie teraz w tym mniejszym pokoju gra Q5 z cantonami i też już jest dużo lepiej (bo z ceolem to było słabo). Natomiast do A8, to w przyszłości może jeszcze zmienię te kefy q350, na jakieś lepsze, typu ls50 lub r300. Chociaż nie wiem czy aż taka duża różnica jest miedzy q350 a ls50?
 5. Sporo większy, bo A8 ma 250x205x50, a Q5 pro 137x103x33. W środku, a do niego kabel zasilający z IEC (nawet musiałem dokupić, bo w zestawie był taki krótki ok 1m). Hmm, głównie pilotem podglasnialem, ale tak z pamięci to zmiana chyba tak skokowo, ale takie delikatne skoki. Można kręcić w prawo i lewo bez ograniczeń, a jak się wyłączy to można np przestawić sobie wklęśnięcie i po włączeniu będzie ta sama głośność (ale do głośności 20 chyba, czyli do polowy skali, bo powyżej to potem z automatu obniża, ale muszę to jeszcze sprawdzić dokładnie).
 6. Właśnie gdzieś w którymś wątku też się spotkałem że ktoś miał LS50 w salonie chyba z kuchnią tak gdzieś pod 30m kw i to spoko grało. U mnie też jest ok, dlatego tylko taka opcja.
 7. Właśnie brzmieniowo Kefy mi bardzo odpowiadają, także kiedyś wyższy model, to moze będzie naturalna kolej rzeczy (LS50 lub R3, bo tylko monitory wchodzą w grę). Ciekawi mnie też jednak jak np do tego zestawienia się mają np pylon diamond monitor? Lub może jakieś B & W ?
 8. A8 na pewno zdeklasował ceola n9 i jest zdecydowanie dużo lepszy, niż Q5 pro. Zachwyty na blogu stereo i kolorowo, też są uzasadnione, bo gra to naprawdę super. Ale to też nie jest tak, że to jest sprzęt idealny, bo ma swoje minusy. Ja jestem na razie zadowolony i dziękuję za pomoc w wyborze A8, zostaje ze mną, tylko teraz mam wzmacniacz droższy niż kolumny i może kiedyś w przyszłości, dla jeszcze lepszego efektu, będzie trzeba zainwestować w jeszcze lepsze kolumny
 9. Cantony mam w innej lokalizacji i tylko chwilę słuchałem z A8, ale w takim połączeniu było bardzo przyzwoicie. Dziś już zestawie je z Q5 pro i tak to ma być już docelowo.
 10. Tak, już jestem po odsłuchach.. i tak szczerze mówiąc, to teraz Q5 pro blado wypadł przy A8, bo gra on niezwykle dobrze. Zaskoczony byłem po raz kolejny. Duża szczegółowość, taka energiczność i dynamika, bardzo przeszywający bas. Instrumenty też dużo lepiej i wyraźniej słyszalne. Bardzo muzykalny sprzęt i przy tym Q5 pro, to jak taka zabawka (chociaż dalej niezła zabawka). Teraz też czuć tą moc. Jestem zadowolony. Nawet moja powiedziała, że aż ciarki ja przechodziły
 11. Tak, Cantony też już mam. Pierwsze wrażenia, że dźwięk jest taki bardziej suchy i chłodny, ale na razie też testowałem tylko z ceolem.
 12. Kabel też jak coś najtańszy kupić? Czy jest wgl sens takiego powiedzmy za 200-300zł ładniej wyglądającego? Oprócz tych względów wizualnych. A odnośnie tego napięcia, to nawet nie zauważyłem, że tam jest przełącznik.. bo sprytnie przyklejony jest czarną nalepką
 13. A8 już u mnie. Pierwsze spostrzeżenia/rozczarowania, to że kabel zasilania jest dosyć krótki, no i nie było baterii do pilota w zestawie.. a Q5 pro miał na weekend porównam oba i sesję również mogę zrobić.
 14. Ok, dzięki. To zamawiam taki, bo i tak już budżet sporo przekroczony
×
×
 • Utwórz nowe...