Skocz do zawartości

anoj

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez anoj

 1. Witam. Od miesiąca jestem posiadaczem zestawu Denon Ceol N10 z fabrycznymi głośnikami. I wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że głośniki okropnie śmierdzą podczas grania (tylko podczas grania). Nie jest to zapach spalenizny, lecz typowy zapach "nowości", który jednak utrzymuje się już okrągły miesiąc. Wieża gra codziennie i niestety, ale ten zapach jest bardzo uciążliwy. Co wywietrzę pokój, a głośniki nadal grają, to po chwili problem wraca. Czy to aby na pewno normalne? Bo zdrowe na pewno nie. Ile to się może utrzymywać? Może znajdzie się jakiś inny posiadacz Ceola i wypowie w tym temacie?
 2. Witam. Jestem świeżym posiadaczem Denona Ceol N10, którego kupiłem jako wieżę do słuchania muzyki w niewielkim pokoju. Okazało się jednak, że dźwięk z fabrycznych głośników dołączonych do Ceola jest tylko nieznacznie lepszy od moich starych, 10-letnich głośników dołączonych do kupowanej wówczas wieży Samsung za kilka stówek. Czy ktoś mi może wyjaśnić jak to jest możliwe? W jakie głośniki musiałbym zainwestować, aby wydobyć wszystko co najlepsze z tego Ceola?
 3. Ja wszystko rozumiem i wierzę, że taki dobierany zestaw mógłby zagrać lepiej. Rzecz w tym, że zależy mi również na wygodzie i estetyce. Znacznie bardziej jest mi na rękę dokonać jednego zakupu całego sprzętu w jednym kartonie i połączyć go zaledwie trzema kabelkami. Po drugie muzyki słucham głównie z płyt CD, więc bez dodatkowego odtwarzacza by się nie obyło, a to już kolejny sprzęt do postawienia.
 4. To właśnie model, który sam rozważałem. Tylko jak ma się sprawa, jeśli chodzi o moc tego sprzętu w odniesieniu do metrażu pokoju? Czy 2x60W to nie za dużo jak na 10m2? Kwestia niewykorzystania całego potencjału takiej mocy w niewielkim pokoju to jedna sprawa, ale czy dźwięk odtwarzany przy niższej głośności będzie zadowalający?
 5. Dzięki za wskazówkę, edytowałem wpis Mimo wszystko obstaję przy nowym sprzęcie. Czy są na rynku modele jakkolwiek godne uwagi? Czym się kierować?
 6. Witam. Szukam dobrej mini wieży w rozsądnym budżecie, najlepiej do 1500 zł. Moc nie musi być duża, bo docelowo sprzęt ma stać w małym pokoju (10m2). Zależy mi jedynie na ładnym, soczystym brzmieniu. Muzyka głównie z płyt CD, radia FM i Bluetooth. Interesuje mnie jedynie nowy sprzęt. Poproszę o polecenie konkretnych modeli lub parametrów. Nie dysponuję żadnym sprzętem towarzyszącym ani nie zamierzam rozbudowywać zestawu. Chcę po prostu raz wydać pieniądze i słuchać przez lata
×
×
 • Utwórz nowe...