Skocz do zawartości

JohnCoffey155

Uczestnik
 • Zawartość

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

O JohnCoffey155

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Łódź

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Czytam i widzę, że również macie popiskiwanie MR-780 U mnie pojawia się w prawym głośniku wysokotonowym, lekkie popiskiwanie. Czasami jest, czasami go nie ma. Z wnętrza Magnata również dochodziło popiskiwanie. Czyli ewidentnie wada fabryczna ??
 2. Zerknąłem do manuala na stronie Magnata i jest na pilocie Loudness (Selection of the Loudness function(aurally compensated volume correction). W MR780 w tym miejscu jest Auto.
 3. Wyprzedaż MR780 za 2700, fajna cena. Czy mi się wydaje, czy na pilocie od MA900 mamy przycisk Loudness?? Piloty od obu wersji trochę się różnią. A to dzięki MR780 oduczyłem się słuchania muzyki z filtrem loudness. Ciekawe jak dźwiękowo wypada ten nowy model. No jego moc znamionowa jest znacznie wyższa.
 4. No tak, czyli każdy wzmacniacz będzie wydajniejszy w sensie mocy od amplitunera? Bo tak wynika z twojego stwierdzenia. Niech kolega Nowy123 poda z ciekawości przykład tych utworów, na których przy większej głośności słyszy, że wszystko zaczyna się lekko zlewać? Akurat mam również MR780 + Aurora 700. Może po prostu przesadnie głośno słucha? :>)
 5. Przyjrzałem się swojemu MR780 i wszystkie przyciski są równo wlutowane. Co do szumów w kanale - miałem wypożyczony model do odsłuchów i działał super. Po podmianie na nowy, w prawym kanale co jakiś czas słychać było trzeszczenie i bas nie był taki jak powinien. Oczywiście branża wymieniła mi na kolejną sztukę, już sprawną. Taka niemiecka precyzja wykonania ;>)
 6. Witam, w moim Magnacie jeśli zbliżę ucho do obudowy leciutko słyszę transformator. Natomiast czasami również słychać cichy wysoki dźwięk. Co ciekawe, u mnie czasami, nie wiem od czego to zależy, słychać takie ciche popiskiwanie z prawego głośnika wysokotonowego. Ale nie zawsze - i nieważne, czy w direct czy nie. W direct on jedynie szum jest ledwo słyszalny, na direct off bardziej. Póki co jest na gwarancji.
 7. Witam wszystkich. Jestem również posiadaczem MR780 od kilku miesięcy. Jeśli chodzi o potencjometry, praktycznie w ogóle z nich nie korzystam, wyłącznie z pilota. Nawiązując do dziwnego zachowania potencjometra głośności - otóż w swoim magnacie miałem ze 3 sytuacje, kiedy to podgłaśniając ale pilotem MR780 ściszał się Czyli może jednak jakiś błąd w oprogramowaniu? Całkiem niedawno zaktualizowałem firmware z V1.10 na V1.14C i na razie nie zauważyłem tego problemu. Może nowy firmware rozwiązuje go? Nic na stronie Magnata nie jest napisane, co V1.14C poprawia. Pewności nie mam. Pozdrawiam.
×
×
 • Utwórz nowe...