Skocz do zawartości

Matrix

Uczestnik
 • Zawartość

  8
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  USA

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Witam Od pewnego czasu podczas korzystania z pc ze słuchawek wydobywa się jednostajny pisk. Próbowałem przeróżnych rzeczy m.in. podmiana zasilacza czy dołożenie karty dźwiękowej na PCI-e. Najgorsze jest to że nawet podłączenie słuchawek do karty dźwiękowej w monitorze nie eliminuje piszczenia (piszczenie ustaje dopiero po odłączeniu kabla display port). Czy podłączenie słuchawek do pc poprzez DAC USB wyeliminuje problem czy tak jak w przypadku monitora piszczenie nadal będzie występować? Zdarzyło się komuś z was że mimo podłączenia DAC-a piszczenie nie ustało? Pozdrawiam.
 2. Hej, Możecie coś polecić? Potrzebuje minimum dwóch wejść digital i jednego coaxial. Obecnie używam Beresforda 7510 i chciałbym wejść poziom wyżej. Myślałem o: Dacmagic plus, Arcam irdac, hegel hd 10/11, Music Fidelity v90, myryad z90, nuforce dac 80, northstar design 192 pomożecie? Z czym to będzie grało? Primare i21, Quad 12L.
 3. Witam Użytkowników Kolega szuka jakiegoś wzmaka z funkcjami sieciowymi (radio internetowe, spotify, tidal itp.) plus jakieś kolumny. Brak możliwości przesłuchania. Co byście polecili? Kolumny mogą ale nie muszą być podłogowe. Muzyka to rock, blues, metal oraz powiedzmy teraźniejsze kawałki dla żony Generalnie lubi neutralny dźwięk ale jakby była przestrzeń koncertowa to też jest na tak. Co byście mogli polecić? Dzięki.
 4. Cześć chłopaki, Obecnie używam głośników Monitor Audio PL200II ze wzmacniaczem Roksan K3. Myślenie o modernizacji wzmacniacza w nadchodzącym miesiącu do poziomu głośników. Zastanawiam się tylko, czego używacie do uruchomienia głośników Platinum. Nowy wzmacniacz musi mieć wejścia kina domowego / obejścia, ponieważ mam amplituner AV z wyjściami L&R. Źródłami są streamer Cambridge Audio Azur851N i Pioneer PL-15 z Ortofon 2M Blue. Dziękuję za wkład.
×
×
 • Utwórz nowe...