Skocz do zawartości

Marcinzpokoju208

Uczestnik
 • Zawartość

  12
 • Dołączył

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Marcinzpokoju208

 1. Ok. Czyli nie pozostaje nic innego, jak tylko kupić coś najtańszego z musiccastem, czyli N303. Dzięki za wszystkie odpowiedzi
 2. Połączę musiccastem dwa wzmacniacze? Np N803 z N303? Jest jakieś sensowne rozwiązanie?
 3. Mam trzy pary głośników sufitowych Apart Audio CM608D (po jednej parze w łazienkach oraz jedna w kuchni). Chciałem, aby w salonie leciało stereo i w kuchni z sufitu też leciało to samo. By lepiej było stać przy garach... Yamaha N803D ma wyjście na drugą parę kolumn i myślałem, że podłącze do niego równolegle tych 6 sztuk głośników sufitowych, ale to chyba nie jest dobry pomysł, co? Tylko jak połączyć te dwa klocki, aby z głośników leciało to samo?
 4. Czyli nie podłączę głośników sufitowych do końcówki mocy, a tej do mojego wzmacniacza? Jest jakiś inny sposób, aby głośniki sufitowe grały jako tło do stereo?
 5. Powinienem być bardziej precyzyjny Tak w ogóle to teraz nasunęło mi się pytanie, czy mój R-N803D w ogóle posiada wyjście PRE OUT, do którego podłączę końcówkę?
 6. Możesz mi polecić coś godnego uwagi w tych pieniądzach?
 7. Myślałem o czymś używanym do 1.500 zł a nie klocku z górnej półki
 8. Proszę o pomoc. Czy na rynku dostępny jest jakiś model wzmacniacza Yamahy z wejściem main in (direct in)? Tak, aby mógł pracować jako końcowa mocy podpięta pod Yamahę R-N803D. Szukałem ale w nowych modelach Yamaha nie opisuje już gniazd "MAIN IN/PRE OUT"... Dziękuję.
 9. Cześć. Połączyłem TV Samsunga serii Q70 z amplitunerem Yamaha 803D kablem optycznym o długości 10m. Potrzebuję go jednak przedłużyć tak ze 2 metry. Problem w tym, że kabel biegnie w peszlu pod wylewką i nie mam możliwości go wyciągnąć ani poprowadzić tą samą drogą drugiego kabla. A gdy celem przedłużenia łączę go z drugim kablem optycznym takim łącznikiem: przedłużacz toslink, to TV nie wykrywa amplitunera. Dlaczego? Czy kabli optycznych nie można przedłużać? Dziękuję, Marcin.
 10. Cześć wszystkim. Szukam pomocy w następującej kwestii: w salonie stoi zestaw stereo Yamaha R-N803D+Heco Aurora 700 (podłączone bez bi-wire). W łazience, kuchni oraz jadalni mam po 2 szt. głośników sufitowych Apart Audio CM608D. Chcę, aby to wszystko grało jednocześnie... Czy: 1. czy mogę podłączyć głośniki sufitowe równolegle do dwóch wolnych gniazd w N803D? 2. czy podłączyć głośniki sufitowe do starego wzmacniacza JVC XV THD5, który następnie połączę z N803D? 3. jeżeli tak, to jak połączyć ze sobą te dwa wzmacniacze? 4. czy może kupić inne urządzenie, które zepnie to w całość? Z góry przepraszam za wszystkie błędy merytoryczne w mojej wypowiedzi.
×
×
 • Utwórz nowe...