Skocz do zawartości

Ummagumma

Uczestnik
 • Zawartość

  22
 • Dołączył

 • Ostatnio

O Ummagumma

 • Ranga
  Debiutant

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Warszawa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Oczywiście będę chciał w najbliższym czasie sprawdzić możliwości DL. I zdaje sobie zaprawę z potencjału ten funkcji. Co do samego Arcama jestem bardzo zadowolony, ale chyba wiadomo ze jestem na początku drogi muzycznej, wiec nie znam wszystkich jego funkcji ani możliwości
 2. Oj tam oj tam w niedziele wypada się chociaż trochę pośmiać
 3. Może w takim razie faktycznie pobawię się ta funkcją. Dzięki za podpowiedź
 4. Dzięki, na pewno się zainteresuje. Chociaż na pewno nie wydam teraz tyle na kable
 5. Myśle o tym, chociaż na razie wolałbym nie zaburzać „analogu”.
 6. Cześć, zbudowałem zestaw, teraz czas na dobranie odpowiednich kabli Grają u mnie Wharfedale Linton Heritage, Arcam SA30 i Technics SL-1500C. Głośniki same w sobie są trochę ciemno grające więc poszukuje opcji na ich rozjaśnienie. Jakie kable moglibyście polecić w cenie do ok 1k (tak na dobry początek) żeby wziąć na testy, które mogłyby spełnić to założenie?
 7. A jak „inaczej”w porównaniu do Roksana albo Denona zagrałby właśnie Haiku Audio Bright Mk5 albo Naim Nait XS2?
 8. Dzięki za poradę. Ale szczerze powiedziawszy to w ogóle nie patrze na to czy wzmacniacz ma wbudowany preamp, chociaż może poprzedni post pozwolił odnieść takie wrażenie i oczywiście planuje w przyszłości upgrade gramofonu o zewnętrzny przedwzmacniacz.
 9. Dzięki. Mhm, słyszałem ze jeśli jest we wzmacniaczu preamp to można poeksperymentowac co lepiej zagra. Lista została rozszerzona o dwie pozycje: Haiku Audio Bright mk2 Unison Unico Primo
 10. A tak z ciekawości, czemu Cambridge i Creek odpadają? Dodam ze już znalazłem gramofon który ma wbudowany przedwzmacniacz.
 11. Panowie, dziękuje za aktywność, ale wróćmy do tematu Udało mi się stworzyć listę wzmacniaczy, które mogły by napędzić Wharfedale Linton Heritage, i które chciałbym przesłuchać z tymi głośnikami przed zakupem. Czy moglibyście pomoc coś z tej listy wyeliminować lub dodać? Roksan K3 Cambridge CXA81 Denon PMA1600NE Creek 100A Rotel A12 **** Sugden Mystro (czytałem o tym wzmacniaczu ale nie wiem czy jest jeszcze dostępny)
×
×
 • Utwórz nowe...