Skocz do zawartości

PanJarek2

Uczestnik
 • Zawartość

  13
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Olsztyn

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tylko wyświetlacz. Być może za jakiś czas zmienię na dotyk. Raspberry z nakładka hifiberry ma być źródłem dźwięku. Na stałe podłączony do wzmacniacza w jego obudowie.
 2. https://forum.audio.com.pl/topic/71072-raspberry-pi4-hifiberry-digi-pro/?do=findComment&comment=412354
 3. Zapytam raz jeszcze dla jasności. Masz raspberry, na nim volumio, do tego podłączony monitor i na tym monitorze tryb graficzny?
 4. Bardzo bym prosił o fotę. Zainstalowałem na nowo. Skonfigurowałem przez telefon. Uruchamiam ponownie i pokazuje się tylko tryb tekstowy. Chcę login i hasło więc wpisuje volumio i pozostaje w trybie tekstowym.
 5. Jesteś pewien że masz volumio a nie na przykład moode?
 6. Instaluje volumio, uruchamiam i jest tylko tryb terminala. Przez przeglądarkę internetową na innym urządzeniu wpisuje IP maliny z volumio i wtedy w tej przeglądarce mam tryb graficzny. Na raspberry bezpośrednio nie. Wpisywanie w terminalu polecenia startx nic nie daje
 7. Nie na urządzeniu zewnętrznym? Jak uruchamiasz tryb graficzny?
 8. Jakie masz raspberry? 1,2,3 się tak nie grzeją. 4 już tak.
 9. Cześć. Pozwolę sobie dołączyć się do tematu. Posiadam wzmacniacz diy i zamierzam podłączyć do niego malinę na stałe i korzystać ze Spotify. Będzie to raspberry pi 3b z nakładka hifiberry i wyświetlacz LCD. Volumio jako system odpada gdyż nie ma trybu graficznego. Teraz moje pytanie. Czy da się aby Spotify uruchamiało się od razu ze startem systemu? Jaki system do tego?
 10. Cześć. Kupię głośniki W.15.140.8.MCX. Skonstruowałem pudla i zwrotki a woofery okazały się niedostępne. Może ktoś posiada?
×
×
 • Utwórz nowe...