Skocz do zawartości

19ozzy94

Uczestnik
 • Zawartość

  11
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Konin

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Udało mi się wypożyczyć marantz. Ciężko znaleźć tego nada z zainstalowana karta bluos.
 2. Nie mogę sobie pozwolić na tak szerokie kolumny. Wysokie mogą być ale nie chce szerokich kolumn ponieważ wolałbym dać im trochę przestrzeni dokoła. A szeroka kolumna bardzo mi to ograniczy. A co z tym amplitunerem/ wzmacniaczem? Warto interesować się pm7000n bo sprzedaży Rn803d? Jest jeszcze ten NAD z funkcjami sieciowymi oraz audiolab 6000a play
 3. Potrzebuję opinii bardziej doświadczonych. Zastanawiam się nad Marantz 7000n lub Nad 388 z kartą bluos 2i. Marantz będę testował w domowych warunkach. Z NAD nie mam takiej mozliwosci
 4. Zabrałem swoją rn803d Chodzi mi po głowie odsłuch Pylon Diamond 28 i Polk r700. Ta kolumna jest ponoć stylem podobna do signature ale nastąpiła poprawa średnicy. Jakieś opinie na temat tych kolumn?
 5. Byłem dziś posłuchać kolumn silver 300 ale byłem troszkę zawiedziony. Obecne polki są mi bliższe dźwiękiem. Może to kwestia pomieszczenia i akustyki. W polkach są wyeksponowane skraje brakuje trosze tego środka. W silver zabrakło mi znowu basu. Był ten wokal ok ale nie było tego efektu łał. W polkach jak jest dobry utwór to czuć jak ten bas dosłownie falą sunie się po podłodze czuć jak tętni. A w silver poknie stuknie i tyle, jest to szybki bas nie przeczę ale jakoś to do mnie nie przemawia. Jeżeli aria gra podobnie to też odpuszczam i szukam dalej.
 6. I takie porównanie najbardziej do mnie trafia bo ja nie znam fachowych pojęć odnośnie dźwięku. Tzn ze silver i aria grają w podobny sposób co te polki tyle że dokładniej. Tak? W polkach brakuje mi tylko wokalu który obecnie jest jakby w połowie sceny. Wrażenie mam takie jakby artysta śpiewał z za kolumny. A chciałbym by wokal był bardziej z przodu.
 7. Późniejsza zmianę wzmacniacza i kolejny zachwyt
 8. Gdybym mi wybrać to które z oferowanych kolumn są najbardziej przyszłościowe. Monitor audio silver 500 czy aria 926? Czy wszystkie proponowane głośniki to jedna i ta sama półka tyle że różnią sie detalami. Zapominamy o polk s55e i mam do wyboru : -kef q750 lub r500 -focal aria 926 -monitor audio silver 500 i 300 -polk seria R Wiadomo że ciężko będzie odsłuchać w jednym dniu wszystkie kolumny. Które z wymienionych są najciekawsza opcją.
 9. Jeżeli mogę coś konkretnego z tych kolumn jeszcze usłyszeć to wzmacniacz. Budżet około 12tys. A następny zakup powiedzmy za dwa lata. Focal aria 926 bardzo mi się podobają wizualnie ale nie wiele jest opinii o tych kolumnach. Widzę też po sklepach że są sprzedawane w zestawieniu z Rn803d. Ten ampli ma dość energii i stylu by pokazały pazur?
 10. Witam. Chciałbym zrobić następny krok w budowie systemu. Obecny zestaw jak w tytule. Rn803d i Polk s55e. Głośniki podłączone Ricable primus, amplituner zasilany też ricable primus z listwy Tomanek. Pomieszczenie około 32m otwarte na kuchnie i jadalnie. Słucham praktycznie każdego rodzaju muzyki i tylko z Tidal. Myślę nad zmianą czy to kolumn czy amplitunera. Docelowo mam ochotę na focal aria 926 ale wybór dokonany obecnie tylko na podstawie wyglądu. Co do wzmacniacza to może denon1600 lub magnat 780.
×
×
 • Utwórz nowe...