Skocz do zawartości

adam.

Uczestnik
 • Zawartość

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

O adam.

 • Ranga
  Debiutant
 1. znalazłem! program nazywa się DXVU Meter (tak jakby ktoś kiedyś odkopał temat ) dzięki! pzdr
 2. no tak jakby, kiedy mam podłączone cokolwiek pod line in i to włączę, to słyszę to normalnie w komputrze, ale chciałbym to jeszcze widzieć bez potrzeby odpalania nawet czegoś jak audacity albo cool edit. coś działającego sobie z boku jak, nie wiem, może zegar w viście z tym panelem z pogodą itp? (nie mam visty jakby co ) chciałbym przed nagraniem czegoś widzieć, czy będzie ok czy przesterowane, czy za cicho itp pzdr a.
 3. naprawdę? możesz mi podać, w którym miejscu mogę ją włączyć, czy potrzebuję jakiś plug-in? przeszukałem forum polskiego foobara i nie mogłem znaleźć informacji pzdr
 4. cześć, szukam programu, który po włączeniu będzie sobie gdzieś tam w rogu pulpitu i będzie wyświetlał poziom db wejścia line in. Żebym nie musiał nagrywać, aby sprawdzić czy dźwięk będzie po nagraniu przesterowany, za cichy i czy w ogóle coś nagrywam chodzi o to, żeby działał sobie w tle niczemu nie przeszkadzając, zamiast włączać jakiś rejestrator który w międzyczasie jeszcze mi pozapisuje na dysku miliard plików tymczasowych. orietujecie się czy istnieje mój wymarzony program? pzdr a.
 5. na szczęście w gramofonie ważne jest tylko to, żeby był sprawny = trzymał obroty za dźwięk odpowiada wkładka, więc jeśli chcesz go używać tylko do odsłuchów, to radziłbym zainwestować raczej w nią.
×
×
 • Utwórz nowe...