Skocz do zawartości

Ace2

Uczestnik
 • Zawartość

  261
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Rybnik

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ace2

  Magnat mr780

  Teraz rozumie. Teraz czy taki spory dodatkowy wydatek jest opłacalny? Bo jeśli każde urządzenie a średnia cena DAC to 1000zl to X4 i mamy 4 tys.
 2. Ace2

  Magnat mr780

  Mam Magnata a do tego Node, CD Marantz i BR Panasonic. Node i CD podłączone przez RCA a BR przez coaxialny i dźwięk z TV przez optyczne. I w którym miejscu oraz co wpina się do tego zewnętrznego DAC?
 3. Ace2

  Magnat mr780

  Ja dalej nie kapuje co do tego DAC się wpina. Mam CD, BR i Node oraz słuchawki na kablu i BT.
 4. Ace2

  Magnat mr780

  Cała ta zabawa poprawiania producenta jest związana tylko z tym, że osobom które mają lepszy słuch próbują polepszać produkt zamiast kupować półkę czy dwie wyżej. Nigdy to się nie udaje a koniec końców i tak stanie się , że trzeba zmienić produkt. To jak z Polonezem, gówniane auto produkowane ,40 lat i modyfikowane przez dodatki , które i tak nie sprawiły że Polonez był VW czy Audi.
 5. Ace2

  Magnat mr780

  Mullardy kupuje się w UK na eBayu
 6. Ace2

  Magnat mr780

  A jaki się sprawdził?
 7. Ace2

  Magnat mr780

  I tu jest wielką niewiadomą co wsadzone. W moim nie było JJ tylko te Psvane a i tak dałem Mullardy. Te Psvane jasna piszczała i bez problemu mi przysłali same lampy tylko że Harmonice.
 8. Ace2

  Magnat mr780

  Witam. Przyszła do mnie listwa Tomanka 8S. Z dwoma DC blokerami. Mam wrażenie że DC bloker coś zmienia i dźwięk jest trochę inny niż z pozostałych gniazd filtracyjnych. Sam już się gubię przy tych testach i przełączaniu. Pozdr. all PS. kolejne kable RCA zmienione, wyleciała ostatnie Melodika i zastąpiłem tak samy C-Line.
 9. Nie mieszajmy RCA z głośnikowymi od Melodiki.
 10. Ace2

  Magnat mr780

  Że wstydem zapytam Mam Magnata+ Node i Marantz 6007 CD. Gdzie powinienem dać DAC i w jakim celu?
 11. Ace2

  Magnat mr780

  Ten DAC co u Ciebie obsługuje?
 12. Ace2

  Magnat mr780

  Saxio 60, q21 mi je proponował lub MA 300 bronze
 13. Z takiego linku do olx każdy otworzy swój. Bo mój dla każdego jest inny Ten kabel jest tak egzotyczny, że są tylko 2 więc mam Cię. 220zł. Cena zejścia ok tylko oprócz Ciebie nie wiem czy ktoś te kable zna.
 14. Hehe ale ten Ricable Primus kosztuje 390zl czyli dwa razy drożej. Ale warto się zastanowić bo jeszcze jeden komplet muszę kupić dla CD.
 15. No jestem po odsłuchu Chord C-line. Jestem bardzo zadowolony. Wszystko mi pasuje. Ten kabel zmiażdżył Melodie. Dziękuję osobą, które mi wskazały ten wybór. Teraz się zastanawiam jak by grał jeszcze droższy kabel. Pozdr.
×
×
 • Utwórz nowe...