Skocz do zawartości

Brutus77

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  Pionki

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Miałem podobny problem od około 2-3 tygodni, twardy restart urządzenia w znaczeniu wyłączenie go wyłącznikiem fizycznym i ponowne włączenie problem rozwiązało.
 2. Właśnie pojawiła się nowa wersja firmware 9.3 i wraz z nią wsparcie dla TIDAL Max
 3. Tak ja miałem jedynki. Słuchałem obu kolumn na tym samym sprzęcie różnica jest kolosalna. Dźwięk jest bardziej gęsty, wypełnia całą przestrzeń, z jednej strony każdy instrument słychać oddzielnie w przestrzeni ale nie jest to dźwięk techniczny, detaliczny, gdybym nie patrzył nie wiedziałbym gdzie są kolumny, bardziej spójny, bardziej melodyjny lepiej słychać średnie tony, mega poprawa basów zacząłem słyszeć dźwięki których na opticonach nie słyszałem. Zastanawiałem się przed zakupem czy warto zmieniać , zadowolony byłem z opticonow i naprawdę było warto. Po miesiącu zmieniłem wzmacniacz z roksan K3 na musical fidelity m6si I dopiero teraz te kolumny pokazują co potrafią.
 4. UPDATE od 2 dni Roksan K3 i Dali Rubicon 6 🙂
 5. I stało się - przesyłka dotarła Rubicony zastąpiły Opticony Wow…. w znanych utworach usłyszałem nowe instrumenty. Napędza je Roksan K3 ostatni element starego zestawu, gra fajnie, bardzo mi odpowiada to co słyszę , ale myśle, że może po zmianie wzmacniacza grały by jeszcze fajniej 🙂. Polecili byście coś, chodzi mi o skok jakościowy a nie o zmianę barwy. Słucham bardzo rożnej muzyki, najwiecej jazz klasyka głównie z Tidala przez Auralic Altair 1.1
 6. I mnie przekonałeś…. W najbliższych dniach spodziewam się przesyłki
 7. Witajcie Ja rownież się dopisuję. Sucham muzyki na Opticonach 6 od 2019 roku, zaczynałem myśleć o przejście na Rubicony 6 ale kilka dni temu zmieniłem odtwarzacz sieciowy i po zmianie usłyszałem co potrafią. Jakość muzyki poprawiał się tak bardzo, że narazie zostanę z Opticonami . Narazie… Ma ktoś z Was doświadczenie z taką zmianą?
 8. Roksan K3 i Dali Opticon 6. Przed zmianą odtwarzacza nie podejrzewałem, ze to tak potrafi grać.
 9. Dzień dobry Chciałbym się przywitać, dziś stałem się posiadaczem Aurealic Altair G1.1 to co usłyszałem po odpaleniu sprzętu … super, mega, nieprawdopodobieństwo. Dodatkowo prostota obsługi (iPhonem) Markę Aurealic poznałem przypadkiem, dotychczas korzystałem z Onkyo 6170, pierwotnie planowałem zmienić na Lumina D2, kilka dni temu otrzymałem Lumina, nie spodobała mi się ani aplikacja , brak wifi , szybkość działania a zwłaszcza brak Tidal Connect, Jakość dźwięku Lumina w porównaniu z Onkyo super, ale nie równa się z tym co usłyszałem dziś Pozdrawiam
×
×
 • Utwórz nowe...