Skocz do zawartości

MarekB

Uczestnik
 • Zawartość

  546
 • Dołączył

O MarekB

 • Urodziny 07.06.1974

Informacje osobiste

 • Lokalizacja
  okolice Warszawy

Ostatnio na profilu byli

3 634 wyświetleń profilu
 1. Do poczytania.🤔 https://www.infoaudio.pl/artykul/2334,auralic-aries-g2-2-i-g3-oraz-vega-g2-2-i-g3-technologiczna-zmiana-pokoleniowa
 2. Auralic prezentuje nowe modele dac oraz transportu cyfrowego: Auralic Aries S1 i Auralic Vega S1, a także zewnętrzny zasilacz S1 Purer. https://positive-feedback.com/industry-news/auralic-introducing-new-s1-streamer-updated-altair-g2-2-and-v10-software/ Zapowiedziano także aktualizację oprogramowania do wersji z nr 10.
 3. @Piotr-Piotr Nie wiem dlaczego taka różnica? Ten sam AU-X1111 na All…o jest w cenie 20150,00 zł, a na O…x za 16900,00.
 4. Tak. Zmianę obrazuje ostatnio dodane zdjęcie. Zmiana z Lightning Device na UPnP Rendered, załatwia sprawę. DLNA to w tym przypadku to samo co UPnP.
 5. Na Androida nie ma dedykowanej aplikacji do Auralic’a, czyli DS Lightning. Funkcjonuje ona tylko w środowisku iOS od wersji 11.00. Jest to jedna aplikacja do wszystkich modeli Auralic (również tych starszych). Tidal Connect jest oczywiście dostępny. Uniwersalne aplikacje DLNA (mconnect, bubbleupnp, czy jplay), oczywiście działają. Dostęp do ustawień streamera będzie wtedy tylko przez przeglądarkę po adresie ip. Co do jakości musiałbyś sam ocenić. Każda aplikacja wnosi coś innego.
 6. Sprawdzonym rozwiązaniem (ale drogim), jest także kondycjoner sieciowy z regulowanym napięciem wyjściowym.
 7. Są też takie możliwości (220-240V do 100V).
 8. Wydaje mi się, że jest. 😉W moim przypadku bardziej sobie cenię Sansui B-209 (też na 6L6).
 9. Mógłbym prosić o wskazanie z jaką elektroniką MR i DR zagrały jak "ciepłe kluchy"? Jakie kolumny i źródło? Może to jednak problem "lokalny" autora "opinii"? Aha, nie ma samochodów Porshe. Jest za to marka Porsche (jako fan marki musiałem sprostować).
 10. Najprościej i całkowicie bezkosztowo można podłączyć jak na poniższym zdjęciu.
 11. Zworka do gniazd głośnikowych. Można je zrobić z dowolnego kawałka przewodu. Podłączenie kablowe zamiast zworek, zwykle daje lepszy efekt soniczny. Np.
 12. No i po problemie. Teraz łączy się błyskawicznie.
 13. No to może jakieś kolumny aktywne? Trzeba tylko zwrócić uwagę by miały hdmi arc i obsługiwały radio internetowe plus jakieś serwisy streamingowe. Amplituner i dac nie będzie potrzebny. np. Kolumny aktywne AUDIO PRO A28
×
×
 • Utwórz nowe...