Skocz do zawartości

goldengate

Uczestnik
 • Zawartość

  6
 • Dołączył

 • Ostatnio

O goldengate

 • Ranga
  Debiutant
 1. ja swoje pierwsze stx mam w pokoju od ponad 10lat, grają wyśmienicie, pół roku temu kupiłem cały zestaw jako kino domowe, naprawdę sprzęt dobrej klasy i jakości. Ponadto możesz wybrać kolor kolumn, nie tylko z proponowanych przez producenta ale dowolnie wybraną płytę MDF/wiórowa. Osobiście posiadam ich kolumny, dwóch kolegów i teść, każdy ma w innej konfiguracji, inne sorrundy, inny bufer. Polecam te głośniki.
 2. Rozumiem że TV podłączyłeś HDMI kablem do portu "TV OUT ARC". DVD kablem component (3x CHINCH RGB) pod "DVD IN". Czym podłączyłeś audio z DVD? gdyż component to tylko wizja. W menu dekodera musisz ustawić które wejścia masz aktywne (używane) i sparować podłączenie DVD czyli wizję z audio. Przy przełączeniu source na DVD musisz mieć obraz, lecz przedtem uaktywnij component w menu dekodera bo zauważ że w amp masz DVD pod HDMi i DVD pod component. Sprawdź też ustawienie samego odtwarzacz DVD, gdyż też się wybiera tryb wyjścia wizji z urządzenia.
 3. Ja bym polecił Ci amplituner DENON AVR-1611 do końca stycznia jest promocja na ten model ~1300zł brutto. I do tego kolumny firmy STX (stx.pl) Na pewno będziesz zadowolony.
 4. Ja posiadam AVR-1611 i zaprogramowałem pilota do sterowania TV Sharp LED Quattron i odtwarzacz LG Blu-Ray. Po wejściu w menu programowania pilota masz na ekranie opisane co po kolei robić na pilocie czyli wcisnąć na raz POWER ON DEVICE i POWER ON następnie wybrać programowane urządzenie i wpisujesz kod z ekranu po kole najpierw 1/3 2/3 3/3, na każdym z nim sprawdzasz czy działa sterowanie danym urządzeniem Pamiętajcie że instrukcja na ekranie to opis programowania pilota - czyli programujecie pilota a nie amplituner więc na ekranie nie będzie żadnych komunikatów potwierdzających funkcjonowanie. Jeszcze jedna rzecz - do sterowania telewizorami używaj przycisków w dolnym lewym rogu pilota czyli: POWER ON/OFF TV oraz INPUT TV. Pozostaję do pomocy
×
×
 • Utwórz nowe...