Skocz do zawartości

viszuL

Uczestnik
 • Zawartość

  9
 • Dołączył

 • Ostatnio

O viszuL

 • Ranga
  Debiutant
 1. próbowaliście coś takiego łączyć z multimedialnym odtwarzaczem sieciowym ? żeby uniknąć okablowania.
 2. Po co komuś Blu-Ray nie lepiej wybrać sieciowy odtwarzacz multimedialny LG DP1 ? w porównaniu z odtwarzaczem BR jest niewielkich rozmiarów 26,5 x 8,5 x 2,6 cm . Szerokie spektrum formatów video, audio oraz możliwość wyświetlania zdjęć, czynią z niego znakomite uzupełnienie do domowej biblioteki multimediów, do tego jest dużo bardziej funkcjonalny, pozwala na bez kablowe połączenie na przykład TV + laptop.
 3. Troszeczkę przesadzasz ale no cóż każdy może mieć swoje własne zdanie. Tak podejrzewam że 95% osób z forum wystrzega się plików .mkv jak ognia
 4. Po co komuś odtwarzacz blue ray skoro można podpiąć pod TV sieciowy odtwarzacz multimedialny i z laptopa odtwarzać filmy na telewizorze bez żadnych kabli ?
 5. Tak DP1 ma Port USB , posiada również gniazdo HDMI. Co do USB urządzenie ma wgrane menu w którym możemy przeglądać katalogi na połączonym pen drive lub innym urządzeniu.
 6. Ale urządzenie DP1 działa radiowo, Wi-Fi więc nie musisz się martwić o kable koszt tego urządzenia to od 449,00 - 458,00 PLN
 7. A może zamiast takiego BLUE RAY spróbować czegoś co się nazywa odtwarzaczem multimedialnym ? Bezpośrednio z laptopa możemy odtwarzać filmy na telewizorze.
 8. To dziwne że jakość jest niska ? Hymm szkoda że nie skusiłeś się na jakiś sieciowy odtwarzacz multimedialny.
×
×
 • Utwórz nowe...